Her şey eskisi gibi olacak

Sompo Sigorta'nın yeni reklam filmi yayında.

22.04.2020 - 13:48 | MediaCat

Sompo Sigorta, coronavirus’le mücadele ettiğimiz bu zor günlerde odağına umudu ve güveni alan bir reklam filmi yayınladı.

Bugünlerde sıkça işittiğimiz “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” söylemine karşın mutluluğun, kucaklaşmanın, güvenin hep aynı kalacağının vurgulandığı filmde marka, müşterilerini anladığı ve sunduğu avantajlarıyla da onların her zaman yanında olduğu mesajını veriyor.

Coronavirus salgını sebebiyle müşteri ve çalışanlarının sağlığını korumayı birinci öncelik olarak belirlediklerini söyleyen Sompo Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Şenol Ortaç, bu zor günlerde müşterilerinin kendilerine duyduğu güvenin hep aynı kalması için çalıştıklarını dile getirerek, salgınla mücadele kapsamında aldıkları önlemler hakkında bilgi verdi.

Sompo Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Şenol Ortaç

Türkiye’de ilk vakanın görüldüğü günden itibaren tüm iş süreçlerini dijitale taşıyarak müşterilerine ve tüm paydaşlarına sundukları hizmeti kesintisiz şekilde devam ettirdiklerini ifade eden Ortaç, “Salgının başladığı ilk günden itibaren, müşterilerimize verdiğimiz hizmeti kesintisiz sürdürebilmek adına tüm acentelerimiz uzaktan çalışma sistemine geçiş yaptı. Müşterilerimiz bize; acentelerimiz, iş ortaklarımız, dijital kanallarımız ve çağrı merkezimiz üzerinden dilediği zaman ulaşabilir. Ayrıca internet sitemiz ve Sompo Mobilo uygulamamızla müşterilerimiz istedikleri zaman poliçelerini inceleyebilir, anlaşmalı kurumlarımızı görüntüleyebilir. Ayrıca hasar süreçlerimizi de dijital altyapımız sayesinde daha da basitleştirerek süreci hızlandırdık. Müşterilerimiz dijital kanallarımız üzerinden hasar ihbarında bulunabilir ve varsa hasarlarının son durumunu öğrenebilir” dedi.

Şenol Ortaç, kurulduğu ilk günden bu yana toplumun güvenlik, sağlık ve mutluluğuna bir bütün olarak katkıda bulunma hedefiyle çalışan bir marka olarak, Tamamlayıcı ve Özel Sağlık Sigortası ürünlerinde salgın hastalıklar kapsam dışı olmasına rağmen, coronavirus tedavisini teminat altına aldıkları bilgisini de paylaştı.

Ekonomik açıdan sıkıntılı dönemlerde insanların öncelikle özel sigortalarından vazgeçme eğilimi gösterdiklerine dikkat çeken Ortaç, sigortalara aslında en çok bu dönemde ihtiyaç olduğunu ve başta oto ürünleri olmak üzere tüm bireysel ürünlerinde çok ciddi indirimler ve ödeme kolaylıkları sağladıklarını ifade etti.

Acentelerini en önemli iş ortağı olarak gördüklerini vurgulayan Ortaç, sözlerini şöyle tamamladı: “Acentelerimizle uzun vadede değer yaratmak, kısa vadede ise ekonomik rahatlamalarını ve böylece iş sürekliliğini sağlamak adına bazı uygulamalar hayata geçirdik. Öncelikle, onların mevcut portföylerini muhafaza edebilmeleri için çalışıyoruz. Tüm ürünlerimizde, özellikle yenileme poliçelerinde acentelerimizin satışını kolaylaştırmak adına hep birlikte uğraş veriyoruz. Acentelerimizin içerisinde bulunduğumuz durumdan minimum etkilenmesi için hak edişlerini erken ödedik. Ayrıca satış hedeflerinde ve kampanya süreçlerinde de iyileştirmeler yaptık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Ülkemizin ve tüm dünyanın bu süreci en kısa zamanda atlatacağına olan inancımız çok yüksek. Birbirimizle kucaklaşacağımız günler çok yakın.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.