Her eve bir Mudo Concept

50'inci yaşını kutlayan marka yurt dışına açılmaya hazırlanıyor.

10.06.2014 - 17:35 | MediaCat

Her eve bir Mudo Concept

Mustafa Taviloğlu‘nun 1964 yılında Fitaş Pasajı‘ndaki 12 m2‘lik mağazası ile hayat bulan Mudo, 50’nci yılını kutluyor. Bugün 26 ilde 116 mağazaya sahip olan Mudo, yakın bir gelecekte yurt dışında da 6 mağaza açmak için hazırlanıyor.

Mudo 20 bin farklı ürün çeşidini bünyesinde barındıran bir marka. 2010 yılında Tuzla’da açtığı 40 bin m2‘lik deposu aynı zamanda büyük bir sanat galerisi. Birçok ünlü sanatçının eserlerinin yer aldığı Mudo Depo‘larında sanat ve ofis yaşamı iç içe geçmiş durumda.

50'inci yaşını kutlayan Mudo yurt dışına açılmaya hazırlanıyor.

Mudo Concept‘in markanın itici gücü haline geldiğine dikkat çeken Mustafa Taviloğlu, Tuzla tesisleri için 14 milyon liralık, Mudo Concept mağazaları için ise 46 milyon liralık yatırım yaptıklarını belirtirken Mudo Concept’in başarısını yurt dışına da taşıyacaklarını ifade ediyor. Mudo Concept’in, 1990 yılından bu güne 143 milyon liralık bir operasyona dönüştüğünün altını çizen Taviloğlu, bundan sonraki hedeflerinin her evde en az bir Mudo Concept ürününün bulunmasını sağlamak olduğunu söylüyor.

Mudo “Gelir Paylaşım Modeli” adını verdiği bir sistemle mağaza sayısını çoğaltacak. Bu model üzerinde 6 aydır çalıştıklarını belirten Taviloğlu, benzerinin olmadığını ve Türkiye’de ilk kez uygulanacağını vurguluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.