Volkswagen’in sinema izleyicilerini sarsan reklamı

Marka, direksiyon başındayken tüm dikkatin yola verilmesi gerektiğini sinemada hatırlatıyor.

11.06.2014 - 10:06 | Ali Kuru

Volkswagen'den sinema izleyicilerini sarsan reklam

Akıllı telefonların direksiyon başında birden çok işi aynı anda yürütmeye çabalayan insan sayısında inanılmaz bir artışa neden olduğunu tahmin etmek zor değil. Öyle ki artık neredeyse trafikteki herkes bir eli direksiyonda, diğer eli telefonunda ya da tabletinde sürüş yapıyor. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarları kendilerinden önce gelen sigara içmek ve bir şeyler yemek gibi diğer direksiyon başı meşguliyetlerden daha tehlikeli kılan şey ise dikkatinizi çok daha uzun bir süre yoldan ayırmanıza neden olması.

Bu yüzden hemen her otomobil markası müşterilerini bu tehlikeye karşı uyaran sosyal sorumluluk kampanyaları düzenliyor. Bugüne kadar pek çok ilginç örnekle karşımıza çıkan markalar arasına son olarak Volkswagen eklendi. Marka, araç kullanırken gözünüzü yoldan ayırmanın ne kadar tehlikeli olabileceğini Hong Konglulara bir sinema salonunda hatırlattı.

Kaynak: Mashable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.