Güzel Sanatlar Moremedia’yı satın aldı

Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Şardan konuyla ilgili açıklamada bulundu.

18.07.2014 - 16:59 | MediaCat

Bu sene 41. Yılını kutlayan ve bünyesindeki  11 şirketle Türkiye’nin en büyük yerli sermayeli iletişim grubu olan Güzel Sanatlar İletişim Grubu, medya planlama ve satın alma sektöründe 2 yıldır faaliyet gösteren  Moremedia’yı bünyesine kattı. Moremedia, Güzel Sanatlar İletişim Grubu çatısı altındaki diğer medya ajansı  MG Media ile birlikte bağımsız  2 marka olarak faaliyet göstermeye devam edecek.

Sektörde 2. yılını tamamlayan Moremedia’nın kurucu ortağı Özge Akay hem MG Media hem de Moremedia’dan sorumlu CEO görevine gelirken, Moremedia yönetici ortağı Gönül Birkiye yine her iki ajanstan sorumlu Chief Strategy Officer olarak görev yapacak. Moremedia’nın diğer kurucu ortağı Alper Magriso ise eskiden olduğu gibi Moremedia’dan sorumlu başkan olarak görevine devam edecek. MG Media CEO’su Mete Soğuksu ise Güzel Sanatlar  İletişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak görev yapıyor olacak.

Güzel Sanatlar İletişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Şardan konuyla ilgili açıklamasında “Güzel Sanatlar grubu medya şirketleri Türkiye’nin en büyük medya planlama ve satın alma yapılarından biri. 2016 yılında Güzel Sanatlar Holding’i halka arz etme planımız çerçevesinde iletişim alanında faaliyet gösteren tüm şirketlerimizi kendi alanlarında sektörün lider oyuncusu haline getirmeyi amaçlıyoruz. Moremedia’nın grubumuz bünyesine katılmasıyla yapımızı güçlendirerek, bu yönde ilk somut adımımızı attık.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.