“Sadece belgesel izleyip jazz dinleyenlerin dizisi” Sosyal TV’de birinci

17 Temmuz’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

18.07.2014 - 16:40 | MediaCat

Kardeş Payı, Sosyal TV’de açık ara edindiği birincilik ile bir Perşembe gecesine daha damgasını vurdu. Kedilerini bu hafta da “Sadece belgesel izleyip jazz dinleyenlerin dizisi” ilan eden Kardeş Payı ekibi, Sosyal TV izleyicilerini yine gülmekten kırıp geçirdi. “Inception tadından bir bölüm” yorumları alarak başlayan dizide “Anladılar ki, gerçek hayatta 4 yanlış 1 doğruyu getiriyordu” ve “Millet evet deyip balayına gider, ben belki deyip alayına giderim.” gecenin en çok paylaşılan alıntıları oldu. 6,654 kullanıcıdan toplamda 7,866 Tweet alan dizi yayılımda 12,152,512 izleyicinin Twitter akışında yer aldı.

Kiraz Mevsimi ve Ulan İstanbul tekrar bölümleri ile Sosyal TV’de ikinci, üçüncü sıraya yerleştiler.

Kocamın Ailesi, yeni bölümü ile Sosyal TV’de dördüncü sırada yer aldı. Toplamda 1,471 Tweet alan dizi yayılımda 6,078,300 izleyicinin Twitter akışına düştü. “Senin o yüreğin var ya onun yarısı bile sokaklarda adamım diye gezenlerin çoğunda yok!” gecenin en çok paylaşılan alıntılarından oldu. Sosyal TV izleyicileri severek ekranlarının başına geçtikleri dizi için “#kocamınailesi olmuş bir dizidir, tutar bu maya tam ailecek izlenecek yazlık dizi üstelik sezona da devam eder, buraya yazıyorum” diyerek yaklaşan yeni sezon için öngörülerini de paylaştı.

Güneşi Beklerken’de Sosyal TV izleyicileri yaklaşan finale kilitlendi. Yeni bölümün ikinci fragmanını aralarında paylaşan izleyiciler “Bu bölüm hayatta kaçmaz” diyerek bir yandan da “Bana aşkını itiraf ettiğinde sana sarılmamak için çok zor tuttum kendimi” alıntısını paylaştı.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 17 Temmuz 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.