MediaCat

Gündeme kısa bir çay arası

Lipton’un yeni reklam filmi yayında.

Gündeme kısa bir çay arası

2018’de hayata geçirdiği #Konuşalımartık kampanyasında konuşmanın ve yüz yüze iletişimin önemine vurgu yapan Lipton, yeni reklam filminde kaliteli iletişim ve anlamlı ilişkiler konularına yöneliyor.

Markanın bu alanda gerçekleştirdiği global araştırmalardan hareketle hazırlanan kampanyanın yeni döneminde, hayatın yoğunluğu nedeniyle anlamlı ilişkilere ve doyurucu iletişime yeterince zaman ayıramayanlar hedefleniyor. Anlamlı ilişkilerin yerini alan yüzeysel sosyal ilişkilerin insanlarla bağlarımızı zayıflatabileceğine gönderme yapan film, Medina Turgul DDB imzası taşıyor.

Unilever Çay Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörü Göze İşcan, kampanyayı şu sözlerle değerlendiriyor: “Lipton olarak, Hayatı Fark Et iletişim platformumuz altında hayata geçirdiğimiz Konuşalım Artık kampanyamıza iki yıldır devam ediyoruz. Reklam filmimizle de başlangıcını yaptığımız iletişim kampanyamızla amacımız, kaliteli iletişimin ve anlamlı ilişkiler kurmanın önemine dikkat çekmek. Çünkü gündemlerimizin yoğunluğu ve günlük hayatın telaşları, birbirimizle kurduğumuz iletişimin yüzeysel kalmasına sebep olabiliyor. Bazen birbirimize, ‘Sahi, sen nasılsın’ demeyi bile unutabiliyoruz. Bu da nihayetinde insanların çevreleriyle bağlantılarının zayıflamasına ve yalnız hissetmelerine neden olabiliyor.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.