MediaCat

Konuşmaya hazır mısınız?

Lipton’dan alışılmışın dışında bir reklam filmi.

Konuşmaya hazır mısınız?

Günümüzde çoğumuzun evinde koltuklar hâlâ televizyonlara dönük; akşam yemeklerinden sonra herkes kendi dünyasına çekiliyor. Gelişen teknolojiyle değişen yaşam koşullarımızın yakınlarımızla kurduğumuz ilişkiyi zayıflattığına inanan Lipton, dijitalleşmeyle birlikte nicedir tartışılan bu konuya dikkat çekmek amacıyla, bir reklam filmi hazırladı.

Yeni reklam filmi #konuşalımartık ile herkesi birer bardak çay eşliğinde sevdikleriyle iletişim kurmaya çağıran Lipton, global iletişim platformu “Hayatı Fark Et” altında gerçekleştirdiği çalışmalarıyla bireyleri hayatın rutin koşuşturmacası içerisinde durup etrafa bakmaya ve o anın tadını çıkarmaya davet ediyor.

Marka, bu kapsamda yayınladığı #konuşalımartık isimli reklam filminin dün akşam 17 televizyon kanalında yayınlanan özel beş dakikalık sessiz versiyonuyla, ekran başındakilerin ilgisini çekmeyi başardı ve hane bireylerini yanındakilerle sıcak bir sohbete davet etti. Tabii ki tavşan kanı çaylar demlendikten sonra!

Konuşmaya hazır mısınız?Hayatı anlamlı kılan şeylerin başında yakınımızdaki insanlarla kurduğumuz iletişim bağının geldiğini vurgulayan Unilever Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya Dondurma, İçecek ve Gıda Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Seçkin, #konuşalımartık hakkında şu yorumda bulundu:

“Hayat artık daha hızlı akıyor ve hepimiz günlük hayatın hızlı akışı içerisinde kendimiz için önemli ve değerli şeyleri kaçırabiliyoruz. Biz de Lipton olarak yeni temamız ‘Hayatı Fark Et’ kapsamında herkesi yaşadıkları anlara daha fazla odaklanmaya; bu tema altındaki yeni iletişim kampanyamız olan #konuşalımartık ile de insanları yakınlarıyla iletişimlerini bir çay eşliğinde daha fazla güçlendirmeye çağırıyoruz. Bu kapsamda manifestomuzu duyurduğumuz, sonunda ekranları beş dakika boyunca sessize aldığımız reklam filmimizle bu çağrımızı çok net ve etkileyici bir şekilde aktardığımıza inanıyorum.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.