Burger King’in gönlü Palyaço’dan yana

Burger King'den Oscar maratonunda Joker'e destek çıkan kampanya.

21.01.2020 - 11:34 | Arzu Nilay Kocasu

Bu yıl 10 Şubat’ta gerçekleşecek Akademi Ödüllerinde en iyi erkek oyuncu kategorisinin en büyük adaylarından biri, hiç şüphesiz, Joker filminde sergilediği performansla Joaquin Phoenix.

10 yıllık bir aradan sonra bir palyaçonun tekrar Oscar’a damga vurması ihtimaline kayıtsız kalamayan Burger King, Joquin Phoenix’e desteğini sunduğu bir kampanya hazırladı. Uber Eats işbirliğinde hayata geçirilen ve Oscar adaylarının açıklanmasından birkaç gün sonra duyurulan kampanyada Burger King, Oscar’da favorisi Joaquin Phoenix olan hayranlarına bedava Whopper yeme fırsatı sunuyor.

Joaquin Phoenix’e Oscar ödülünü yakıştıranları Uber Eats uygulamasını kullanarak VAMOSJOAKING koduyla Whopper sipariş etmeye davet eden marka, Phoenix’in Oscar’ına kavuşması halinde, gerçekleştireceği çekilişle kodu kullananlar arasından 1.000 kişiye bedava Whopper yollayacak.

Burger King Şili Pazarlama Müdürü Soledad Fantuzzi, kampanya hakkında şu yorumda bulunuyor: “Hayranlarımızın bir palyaçoyu destekledikleri için kendilerini kötü hissetmelerini değil; Palyaço’nun muhtemel zaferini onunla birlikte kutlamalarını istiyoruz. Böyle bir vesileye ızgara ateşinde pişmiş bir Whopper’dan daha iyi ne gidebilir?”

Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.