Güçlü dişlerle gelen özgüven

Sensodyne Promine'nin yeni reklam filmi yayında.

07.05.2019 - 16:16 | MediaCat

Dünya Açık Su Yüzme Komitesi tarafından belirlenen ve dünyanın en zor yedi parkuru olarak tanımlanan Oceans Seven’ı tamamlamayı hedefleyen yüzücü Emre Erdoğan’a sponsor olan Sensodyne Promine, Erdoğan’ın kamera karşısına geçtiği yeni bir reklam filmi yayınladı.

Filmde açık denizde saatlerce yüzebilmek için fiziksel ve mental sağlığın önemini vurgulayan Emre Erdoğan, gücün yalnızca kas gücünden ibaret olmadığını söyleyerek, güçlü dişlere sahip olmanın olumlu etkilerini sıralıyor.

Son yıllarda artan sağlıklı beslenme ve iyi yaşam trendine uygun olarak tüketilen yiyeceklerin diş minesini aşındırabileceğini ve Sensodyne Promine’nin asit aşındırmalarına karşı günde iki kez kullanımla diş minesini korumaya yönelik geliştirildiğini söyleyen Sensodyne Marka Müdürü Bengi Sevik, marka iletişiminde “Her Koşulda Güçlü” mottosuyla hareket ettiklerini, serideki ürünlerle dişlerin her koşulda güçlü olmasını sağlarken, iletişim çalışmalarında da kişilerin her koşulda güçlü olmalarına ilham vermek istediklerini belirtti.

Sevik, Erdoğan’la işbirlikleri hakkında ise, “Dokuz yaşından bu yana yüzen Emre Erdoğan, Türkiye’de ve yurtdışında başarılara imza atmış, değerli bir sporcu. Şimdi de Japonya’daki Tsugaru Boğazı’nda, uzun yüzüşlerinden birine hazırlanıyor. Zorlu parkurlarda yüzen Emre’nin her durumda, fiziksel ve psikolojik olarak güçlü olması ve güçlü kalması gerekiyor. Bu yaklaşım, bizim “Her Koşulda Güçlü” mottomuzla tam olarak örtüşüyor. Buradan hareketle, başarılı yüzücümüzün azmi ve her koşulda güçlü olma misyonunu geniş kitlelere anlatmaya hazırlanıyoruz. Güçlü bir kampanya planıyla bu beraberliğimizi daha ileri noktalara taşıyacağız.” diye konuştu.

KÜNYE

  • Reklamveren: Sensodyne Promine
  • Reklamveren Yetkilisi: Yusuf Ziya Korkulu, Bengi Sevik, Özge Özgüleryüz
  • Reklam Ajansı: Grey Londra & 4129Grey
  • Kreatif Direktör: Orhan Toraman
  • Kreatif Ekip: Eray Hökelek, Selen Eşit
  • Marka Yöneticisi: Hande Çetin, Cansu Öngüner, Simay Yaman
  • Prodüksiyon Şirketi: Hogarth İstanbul

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.