MediaCat

Karpuz kabuğu dijitale düşüyor

Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı için son başvuru tarihi 19 Mayıs.

Karpuz kabuğu dijitale düşüyor

IAB Türkiye tarafından Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi desteğiyle gerçekleştirilen Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı, bu yıl gençleri 17 – 28 Haziran tarihleri arasında ağırlamaya hazırlanıyor.

Üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflarında okuyan ya da yeni mezun olmuş öğrencilerin katılabileceği, eğlenerek öğrenme felsefesiyle hazırlanan iki haftalık programda öğrenciler, dijitaldeki kariyer fırsatlarına nasıl gidileceğinin yollarını öğrenecekler. Katılımcılar, dijital dünyayı daha yakından tanımalarının yanı sıra, başarılı markaların öykülerini de ajans ve reklamverenlerden dinleme şansı bulacak.

Katılımcılar, Akbank tarafından belirlenecek konu kapsamında mentorlarıyla birlikte beşer kişilik gruplar halinde proje geliştirecek ve eğitim kapsamında eğlenceli aktivitelerde bulunacak.

Son başvuru tarihi 19 Mayıs olan kampa katılan ekipler arasında ilk üçe giren ekip üyeleri IAB Türkiye üyesi firmalarda bir aylık staj olanağı elde edecek. Kontenjanının 50 kişiyle sınırlı olduğu programa şehir dışından gelen katılımcılar, Boğaziçi Üniversitesi yurtlarında konaklayabilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.