Güç ve doğallık bir arada

Cillit Bang'in yeni reklam filmi yayında.

17.02.2021 - 14:10 | MediaCat

Reckitt Benckiser markalarından Cillit Bang, limon yağı özü ve karbonatla güçlendirilmiş yüzde 100 doğal kaynaklı aktifler içeren yeni Cillit Bang Doğal Güç Serisi için yeni bir reklam filmi yayınladı.

Seslendirmesini Okan Bayülgen’in üstlendiği filmde marka, tüketicinin hijyen ihtiyacı özelinde yaşadığı, yüksek performans ve doğal içerikli temizlik konusundaki kafa karışıklığına Cillit Bang Doğal Güç Serisi ile çözüm sunuyor.

Güçlü bir temizlik için doğal içeriklere daha çok yönelmek isteyen ve geridönüşüme önem veren toplumsal eğilimin artışına vurgu yapan Reckitt Benckiser Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, yeni ürün serisiyle ilgili, “Cillit Bang, yüzey temizliğini hızlı ve kolay hale getirdiğini kanıtlayarak tüketicilerin güvenini kazanmış bir marka. Özellikle Covid-19 nedeniyle temizlik ürünlerine olan ilginin artmasıyla birlikte tüketicilerde doğal ve performans açısından bazı kaygılar ve beklentiler olduğunu da araştırma sonuçlarından görüyoruz. Bu eğilimle oluşan ihtiyacı karşılamak için yüzde 100 geridönüştürülebilir paketli, Ecolabel sertifikalı formülüyle Cillit Bang Doğal Güç Serisi’ni ürettik. İçeriğindeki güçlendirilmiş limon yağı özü ve karbonatla hem beklenen güçlü performansı hem de maksimum hijyeni sağlayacak bir inovasyon sunuyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.