Baymak’a yeni stratejik pazarlama müdürü

Baymak Stratejik Pazarlama Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

17.02.2021 - 15:04 | MediaCat

İklimlendirme sektörü markalarından Baymak’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, 2017 yılından bu yana Baymak’ta pazarlama ve marka alanında görev alan Ece Salihoğlu, Baymak Stratejik Pazarlama Müdürlüğüne atandı. Salihoğlu, yeni görevinde Baymak ve BDR Thermea Group’un diğer marka stratejilerinin belirlenmesinde ve pazarlama faaliyetlerinin koordinasyonunda kilit rol üstlenecek.

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2013 yılında mezun olan Ece Salihoğlu, yüksek lisans eğitimini 2014 yılında Warwick Üniversitesi’nde mühendislik işletme yönetimi alanında tamamladı. Öğrencilik yıllarında adım attığı kariyerinde sırasıyla Biesterfeld International GmbH, Mercedes Benz-Türk, BSH Ev Aletleri, BP Petrolleri’nde stajyer olarak görev alan Salihoğlu, 2013 – 2014 yılları arasında İngiltere’de Hollister Co bünyesinde pazarlama sorumlusu olarak çalıştı. Paşabahçe bünyesinde yaklaşık üç yıl boyunca stratejik planlama alanında çeşitli görevler üstlenen Salihoğlu, Kasım 2017’de pazarlama uzmanı olarak katıldığı Baymak’ta Ocak 2019’da marka yöneticiliğine atanmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.