MediaCat

GroupM Türkiye yönetiminde yeni atamalar

GroupM Türkiye ve bünyesindeki Mindshare, Wavemaker, m/SIX ve The&Partnership’in yeni liderleri belli oldu

GroupM Türkiye yönetiminde yeni atamalar

Demet İkiler’in geçtiğimiz hafta GroupM EMEA CEO’luğuna atanmasının ardından GroupM Türkiye’nin yönetim organizasyonunda yeni atamalar gerçekleşti.

2016 yılından bu yana Mindshare Türkiye CEO’luğunu yürüten ve Ekim 2018’den bu yana GroupM Türkiye Chief Media Officer’ı olarak da görev alan Bülent Yar, Nisan 2020 itibarıyla bayrağı Demet İkiler’den teslim alarak GroupM Türkiye CEO’luğunu üstlenecek.

Wavemaker Türkiye CEO’su Neslihan Olcay, Mindshare Türkiye CEO’luğuna atandı. 2011 yılından bu yana GroupM yönetiminde yer alan Olcay, IAB Avrupa Eğitim Komitesi Başkanlığı ve IAB TR Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerine de devam edecek.

Wavemaker Türkiye’de bayrağı Neslihan Olcay’dan devralacak isim ise Serdar Aytok oldu. 19 yıldır çalıştığı GroupM bünyesinde bu zamana kadar MEC Eş Genel Müdürü ve Wavemaker CCO’su olarak görev alan, 2018 yılından bu yana The&Partnership ve m/SIX ajanslarının genel müdürlüğünü üstlenen Aytok, kariyerine Wavemaker Türkiye CEO’su olarak devam edecek.

Mindshare Türkiye bünyesinde 17 yıldır üst düzey yönetici olarak görev yapan Aslıhan Anarat Çötelioğlu ise The&Partnership ve m/SIX Türkiye’nin genel müdürlüğünü üstlenecek.

Mediacom’da CEO sorumluluğunu 2015’ten bu yana sürdüren Tolga Üner, önümüzdeki dönemde de Mediacom ve Mzone’un liderliğini sürdürmeye devam edecek.

GroupM EMEA CEO’su Demet İkiler, yeni atamaları, “20 senedir GroupM Türkiye’yi birlikte yönettiğim ve bu hikâyeyi birlikte yazdığım ekip arkadaşlarım grubumuzun ivme kazanarak daha da büyümesini sağlayacak. GroupM Türkiye, yönetimim de olan EMEA bölgesi içerisinde öncelikli pazarlarımdan biri olarak güçlenmeye, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için endüstriyi daha iyi hale getirmeye, değer yaratmaya devam edecek. Yeni dönem için hepimiz çok heyecanlıyız” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.