MediaCat

GetirAraç ve Kültür AŞ’den işbirliği

GetirAraç, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nun ulaşım sponsoru oldu.

Getir’in esnek süreli, serbest dolaşımlı araç paylaşım platformu GetirAraç, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür AŞ ile işbirliğine imza atarak Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nun ulaşım sponsoru oldu.

Sponsorluk anlaşması kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’na ulaşımda GetirAraç kullanıcılarına özel avantajlar sunulacak. Kullanıcılar, GetirAraç’ları etkinlik girişinde bulunan GetirAraç Ücretsiz Park Alanı’na bırakarak park yeri aramakla vakit kaybetmeden etkinliklere katılabilecek. Tüm sanatseverler, GetirAraç kullanımlarını 7 gün 24 saat boyunca açık olan bu alanda sonlandırdıklarında yüzde 30 indirim kazanabilecek.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu bu yıl Kenan Doğulu, Sıla, Teoman, Zeynep Bastık gibi sevilen sanatçıların konserleriyle tiyatro ve sahne sanatlarının yer aldığı 100’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapacak. Etkinliklere ulaşım Kasım sonuna kadar GetirAraç ile konforlu ve avantajlı hale gelecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.