MediaCat

Pazarama’nın yeni reklam yüzü Gökhan Ünver

Gökhan Ünver, Pazarama için kamera karşısında.

Sosyal medyadaki eğlenceli içerikleri ve stand-up performansıyla dikkat çeken komedyen Gökhan Ünver, Türkiye İş Bankası iştiraki Pazarama‘nın reklam yüzü oldu.

Pazarama’nın renkli kimliğinin ve geniş ürün gamının öne çıkarıldığı We imzalı kampanyanın filminde Gökhan Ünver, birbirinden farklı karakterlere bürünüyor. Filmde Pazarama Cüzdan ile alışverişin avantajları da aktarılıyor.

Pazarama Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak, “Pazarama olarak ülkemizde e-ticaret sektörünün gelişimine ve zenginleşmesine katkı sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri platformumuzdan sunarak kendileriyle yol arkadaşı olmak istiyoruz. Bu hedefimizi, Gökhan Ünver ile keyifli bir filmde buluşturduk. Gökhan’ın enerjisi ve renkli kişiliğinin Pazarama ile uyumu sayesinde mesajlarımızı güçlü bir şekilde filme yansıttık” açıklamasında bulundu.

Pazarama’nın reklam yüzü Gökhan Ünver, reklam filminde yer almaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek, “E-ticaret artık bir alternatif değil alışverişin bizzat kendisi. Benim için de günümüz mobil dünyasında alışveriş, zaman kaybetmeden ve mağaza turu yapmadan tek tıkla yaptığım bir şey. Sektörün yeni ama bir o kadar da güçlü oyuncusunun reklam filminde yer almak çok keyifliydi. Pazarama’nın kendisi gibi çok dinamik, çok renkli ve avantajlardan bahsettiğimiz bir film çektik” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.