Getir ve Galatasaray’dan sponsorluk anlaşması

Getir, Galatasaray Futbol Takımı'nın forma kol sponsoru oldu.

10.08.2021 - 15:04 | MediaCat

Geçtiğimiz günlerde İngiliz futbol kulübü Tottenham Hotspur’un global sponsoru olan Getir, Galatasaray ile sponsorluk anlaşmasına vardı. Getir, 2021-2022 sezonunda Galatasaray Futbol Takımı’nın forma kol sponsoru oldu.

Bugün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısına katılan Getir Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Tuncay Tütek ile Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Ali Polat Bengiserp anlaşmaya dair açıklamalarda bulundu.

Getir Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, “Sporun tüm dünyada hoşgörüyü teşvik eden ve toplumları birleştiren bir gücü var. Bu sebeple, spora desteğimizi artırarak sürdürüyoruz. Hem yurtiçi hem de yurtdışında hızla büyüyen, genç ve yenilikçi bir markayız. Futbolun da doğası gereği hıza dayalı, dinamik bir ruhu var. Bu ruh dünya çapında milyonlarca taraftarı birbirine bağlıyor. Biz de tam bu sebeple Getir’le futbolu birbirine yakın görüyor, takımlarımıza destek olmak için spora katkı sağlıyoruz. Ülkemizin köklü takımlarından Galatasaray ile yaptığımız bu anlaşmayla sarı kırmızılı futbolcular, kollarında artık Getir logosunu taşıyacak” dedi. Tütek, Getir’in hizmet verdiği ülkelerde farklı spor kulüpleriyle de işbirliği yapmayı planladıklarını ve yakın zamanda yeni sponsorlukların hayata geçebileceği bilgisini de paylaştı.

Sponsorluk anlaşmasından duyduğu büyük mutluluğu dile getiren Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Ali Polat Bengiserp ise, “Biz Galatasaray Spor Kulübü yönetimi olarak sponsorlarımızı sadece belli bir süre için maddi destek veren kuruluşlar olarak görmüyoruz. Bizim yönetim sürecimizdeki paydaşlarımız olarak kabul ediyoruz. Dünyada en çok tanınan Türk spor forması üzerinde yer almak, umuyorum Getir markasına da ulusal ve uluslararası alanlarda ciddi değer katacaktır. Diğer taraftan yine eminim ki Getir markasını yaratan ve bu kadar kısa sürede bugünkü başarılara taşıyan yenilikçi, atılımcı, aydın yönetim kadrosu ve Galatasaray Spor Kulübü yönetimi olarak bizler yeni projeler üretmeyi de heyecanla hedeflemekteyiz. İşbirliğimiz, umuyorum sadece bugün imzalanan forma sponsorluğuyla kalmayacak. Bu proje kapsamında değerli destekleri için Getir yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.