Getir Tottenham Hotspur’un global sponsoru oldu

Getir, Premier Lig kulüplerinden Tottenham Hotspur ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

06.08.2021 - 11:27 | Sencer Uçar

Yurtdışı faaliyetlerine Ocak ayı itibarıyla İngiltere’nin başkenti Londra’da başlayan Getir, Premier Lig kulüplerinden Tottenham Hotspur’un global sponsoru olduğunu duyurdu. Londra kulübü tarafından paylaşılan açıklamada sponsorluk anlaşmasının üç yıllık olduğu belirtildi.

Getir Birleşik Krallık Genel Müdürü Turancan Salur, “Sporun ve sporcuların yanında olduğumuz ve desteklediğimiz için çok mutluyuz. Onlara saygı duymaya ve değer vermeye devam edeceğiz. Tottenham Hotspur ile hayata geçirdiğimiz ilk futbol kulübü ortaklığımızla bunu Birleşik Krallık’ta gerçekleştirebilmek harika. Her saniyenin önemli olduğu futbol sahası gibi, bizler de sahada gerekenleri dakikalar içinde teslim etmek için çok çalışıyor ve en son teknolojiyi sunmaya ve taraftarlar için benzersiz deneyimler yaratmaya odaklanıyoruz” sözlerini kullandı.

Tottenham Hotspur CCO’su Todd Kline ise Getir ile işbirliğine imza atmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, Birleşik Krallık ve Avrupa’daki hızlı büyümesinde Getir’i desteklemek için sabırsızlandıklarını söyledi. Kline, Getir’in tüm faaliyetlerinin merkezinde insanın ve dünya standartlarında teknolojinin yer aldığını, aynı zamanda çevreye etkisini en aza indirmek için gayret gösterdiğini belirterek, ilerleyen dönemde Getir ile yakın çalışma yürüteceklerini belirtti.

Türk girişimi Getir, Türkiye’nin ardından yurtdışına Londra ile adım atmış ve bu yıl içerisinde Amsterdam, Berlin, Paris’te de faaliyete geçmişti. Güney Avrupa pazarında faaliyet gösteren hızlı market teslimat uygulaması BLOK’u satın alarak Barselona, Madrid ve Milano’da da hizmet vermeye başlayan marka, Birleşik Krallık’ta Londra’nın yanı sıra Birmingham, Manchester, Brighton, Cardiff, Liverpool ve Bristol şehirlerinde de hizmet veriyor. Getir’in hedefi yıl sonuna kadar Birleşik Krallık’taki operasyonlarını 15 şehre genişletmek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.