MediaCat

Geometry VMLY&R bünyesine katıldı

Grey ve AKQA hamlesinin ardından WPP’den bir birleşme kararı daha geldi.

Geometry VMLY&R bünyesine katıldı

Geçtiğimiz hafta aldığı kararla Grey ve AKQA’yı AKQA Group çatısı altında birleştirdiğini duyuran WPP bu kez uçtan uca ticaret ve deneyim ajansı Geometry’nin VMLY&R bünyesine katıldığını duyurdu. Alınan yeni karar doğrultusunda Geometry faaliyetlerine VMLY&R çatısı altında, VMLY&R Commerce adıyla devam edecek. Böylece Geometry markası tarihe karışacak.

WPP’nin yeni uçtan uca kreatif ticaret şirketi VMLY&R Commerce faaliyetlerine resmî olarak 1 Ocak 2021’de başlayacak. Entegrasyon süreci önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanacak olan yeni şirket, faaliyetlerini VMLY&R network’ü dahilinde, bağımsız olarak yürütecek. Geometry Global CEO’su Beth Ann Kaminkow yeni yapılanmada VMLY&R Commerce CEO’su olarak görev alacak ve VMLY&R Global CEO’su Jon Cook ile yakın çalışma yürütecek.

2020’de e-ticaret alanında olağanüstü büyüme gerçekleştiğini ve markaların da bu yeni gerçeğe adapte olduğunu söyleyen WPP CEO’su Mark Read, VMLY&R Commerce’in olağanüstü yaratıcılık, öncü ticari uzmanlık, gelişmiş veri ve teknoloji yetenekleri sunarak, markalara omni-channel evreninde büyümeleri hususunda yardımcı olacağını söyledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.