MediaCat

Garanti ile yeniden ‘başka bir arzunuz?’

Banka, 22 yıl önce benimsediği sloganı tekrar gündeme taşıyor.

Garanti ile yeniden ‘başka bir arzunuz?’

Garanti Bankası‘nın 22 yıl önce proaktif bir hizmet anlayışıyla sahiplendiği, zamanının ötesine geçen “Başka bir arzunuz?” söylemini yeniden gündeme taşıyan reklam filmi yayına girdi.

Filmde “Başka bir arzunuz?” ilkesinin hayatın her alanına taşınabileceği anlatılırken, izleyenlere herkesin beklenenden fazlasını yaptığı bir dünya aktarılıyor. Alametifarika tarafından hazırlanan film, Garanti’nin hizmet kalitesine ve müşteri odaklı iş modeline dikkat çekmeyi amaçlıyor.

Yönetmenliğini PToT Films’ten Ozan Açıktan‘ın üstlendiği, çekimleri Üsküdar Selimiye ve Levent’te gerçekleştirilen 63 saniyelik reklam filmi, 70 kişilik bir ekiple 3 günde tamamlandı.

Künye:

Reklamveren: Garanti Bankası
Reklam Ajansı: Alametifarika
Kreatif Ekip: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Barış Alkan, Can Çelikbilek, Caner Apaydın, Berat Pekmezci , Burcu Atış Topçu, Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Özgür Dağgez, Başar Sarıkaya ve Serra Akyel
Reklamveren Temsilcileri: Burcu Tokcan, Güneş Arslan, Ece Küçüktepe Gökel, Armağan Tulunay Dölek, Ümide Özgen ve S. Buğra Çetiner
Yapım Şirketi: PToT Films
Yönetmen: Ozan Açıktan
Post Prodüksiyon: Filimişleri
Müzik: Hüsnü Şenlendirici ve Ceyhun Çelikten

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.