MediaCat

Fırat Yavaş Media Teamwork’le yollarını ayırdı

Geçtiğimiz günlerde BPN ile işbirliğine giden ajanstan ayrılık haberi geldi.

Fırat Yavaş Media Teamwork’le yollarını ayırdı

2014 başında ülkemizin en büyük 4’üncü reklamvereni olan Turkcell’i müşterileri arasına ekleyerek MediaCat’in her yıl yayınladığı Türkiye’nin En Büyük Medya Ajansları listesinde 14’üncü sıraya yükselen Media Teamwork‘ten geçtiğimiz günlerde küresel bir işbirliği haberi gelmişti. Dünyanın 4’üncü büyük reklam holdingi Interpublic Group of Companies‘in (IPG) medya ajansları grubu IPG Mediabrands bünyesinde yer alan BPN ağı ile işbirliğine giden ajans, BPN Media Teamwork adını almıştı.

Bugün ise Media Teamwork’ün kurucu ortağı Fırat Yavaş‘ın ajans ile yollarını ayırdığı haberi geldi. Yavaş, ayrılık mesajını MediaCat’e yaptığı şu açıklamayla duyurdu:

Fırat Yavaş Media Teamwork'le yollarını ayırdı“2006 yılında Türkiye’nin yüzde 100 Türk sermayeli ilk medya ajansı olarak kurduğum Media Teamwork, geçtiğimiz 8 sene içerisinde birçok başarıya imza attı ve Türkiye’nin önde gelen pek çok markasına hizmet etme başarısını gösterdi.

Geriye dönüp baktığımda, ilk günden bugüne kadar ajansımızın isminde geçen takım çalışması felsefine gönülden inanmış, bu felsefeyi benimsemiş, başarılı ve konusunda uzman birçok arkadaşımla kalitemizden ve butik servis anlayışımızdan taviz vermeyerek hizmet vermeyi başarmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bu süreç boyunca Media Teamwork’e inanan, güvenen, takım arkadaşlığı yapan markalara ve benimle omuz omuza çalışan, her birine büyük sevgi ve güven beslediğim ekip arkadaşlarıma bu vesile ile teşekkürlerimi bir kez daha iletmek isterim. Bugün itibariyle ise Media Teamwork’teki yönetici ortaklık görevimden ayrılıyorum.

Ancak, 23 yıldır içinde bulunduğum bu sektörün başka platformlarında yeni başarılara ve güzel işbirliklerine imza atacağımıza olan inancım sonsuz.

Media Teamwork’e ve takım arkadaşlarıma bundan sonraki süreçte başarılarla dolu bir gelecek diliyorum.

Saygılarımla,

Fırat Yavaş”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.