MediaCat

Kaçak sosyal medya izleyicilerinin favorisi olmaya devam ediyor

Geleneksel ölçümlemede ilk 10’da geriye düşen dizi Twitter’da popüler.

Kaçak sosyal medya izleyicilerinin favorisi olmaya devam ediyor

ATV‘nin sevilen dizilerinden Kaçak, Salı gecesi yayınlanan bölümü ile bir yayın gününü daha sosyal medya reytinglerinin ilk sırasında tamamladı. İzleyiciler her bölümü heyecanla beklediklerini dile getirdikleri dizide sahne geçişlerine ve müziğe duydukları beğenilerini de dile getirdiler. Yağmur Tanrısevsin’in oyunculuğu hakkında çeşitli paylaşımlarda bulunan izleyicilerden kimileri Tanrısevsin’in oyunculuğunu beğenirken kimileri de dizinin oyunculuk seviyesine uymadığı ile ilgili yorumlar paylaştı.

Kaçak sosyal medya izleyicilerinin favorisi olmaya devam ediyor

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, Salı gününü sosyal TV’de ikinci sırada tamamladı. İzleyiciler haberciliği ve olaylara bakış açısı ile ilgili yorumlarını Küçükkaya ile paylaşırken bir yandan da sesini duyurmaya çalışan bir kitle atamalar ile ilgili Küçükkaya’dan yardım istedi. Çalar Saat 1.839 izleyiciden toplamda 3.523 tweet alarak yayılımda 5.656.049 kez izleyicilerin Twitter akışında yer aldı.

Pazartesi gecesi sezon açılışını yapan Reaksiyon, Salı gecesi yayınlanan tekrar bölümü ile Twitter reytinglerinde günü üçüncü sırada kapattı. Pazartesi gecesi diziyi kaçıranların çoğunluğunu oluşturduğu kitle diziyi alıcı gözüyle izledi ve çekimler, yapım ve oyunculukları tekrar değerlendirmeden geçirdi. Dizinin ilk bölümünün ne kadar sürede çekildiği de izleyiciler arasında dolaşan başka bir konu oldu. Kimileri diziyi Kurtlar Vadisi’ne benzetmeye devam ederken, bazı izleyiciler de birçok sahneyi samimiyetsiz bulduklarını ifade etti.

Fox TV Ana Haber, bir yayın gününü daha sosyal reytinglerde dördüncü sırada kapattı. 1.407 izleyiciden toplamda 3.797 tweet alan program yayılımda 7.890.229 kez izleyicilerin Twitter akışında yer aldı.

Medcezir hayranları yeni bölümün ikinci fragmanı için klavyelerinin başına geçti. İzleyiciler fragmandan ekran görüntüleri paylaşırken bir yandan da hangi şarkıyı söyleyecekleri de merak konusu oldu. İzleyiciler “özette güzel sinyaller” var diyerek Cuma günü yeni bölüm öncesi heyecanlarını dile getirdi.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Kaçak sosyal medya izleyicilerinin favorisi olmaya devam ediyor

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 16 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.