MediaCat

Fibabanka’da bayrak değişimi

Fibabanka Genel Müdürü Bekir Dildar görevini Ömer Mert’e devretti.

Fibabanka’da bayrak değişimi

27 Aralık 2010’da Fibabanka A.Ş‘nin Fiba Grubu tarafından devralınmasının ardından 7 Ocak 2011’de Fibabanka Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak atanan Bekir Dildar, genel müdürlük görevini Ömer Mert’e devretti.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezuniyetinin ardından aynı bölümde mühendislik yönetimi yüksek lisansı yapan Mert, 1993 yılında girdiği sigortacılık sektöründe 2003-2005 yıllarında Fortis Emeklilik ve Hayat’ta, 2005-2012 yıllarındaysa Garanti Emeklilik ve Hayat’ta genel müdür yardımcısı olarak çalıştı. Ekim 2012’de Fiba Emeklilik ve Hayat Kurucu Genel Müdürü olarak faaliyetlerine başlayan Ömer Mert, dört yıllık süreçte Fiba Emeklilik ve Hayat, CIV Hayat Sigorta’nın müşteri portföyünün ve akabinde Ergo Emeklilik ve Hayat’ın hisselerinin devralınması gibi stratejik adımlar attı.

Fibabanka Genel Müdürü olarak yeni görevine 18 Ocak 2017’de başlayan Ömer Mert’e bayrağı devreden Bekir Dildar, faaliyetlerine Fibabanka Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.