Felis’te büyük ödül heyecanı

7-8 Kasım tarihlerinde sahiplerini bulacak Felis'in ağır toplarına birlikte bakalım.

15.09.2017 - 09:02 | MediaCat

Felis Ödülleri 2017 başvuruları başladı!

12 yıldır sektörün ilgi ve arzusu doğrultusunda büyüyen Felis Ödülleri’nde bu yılın kazananları, Brand Week Istanbul kapsamında 7-8 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek iki ödül gecesinde açıklanacak. 17 farklı bölümde yılın en gözde işlerini onurlandıracak Felis Ödülleri’nde bölümler özelinde verilen ödüllerin yanı sıra alışıldığı üzere büyük ödül heyecanı da yaşanacak.

Yılın Reklam Ajansı, PR Ajansı, Sağlık Ajansı, Dijital Ajansı, Medya Ajansı, Doğrudan Pazarlama Ajansı ve Yılın Reklamvereni büyük ödülleriyle birlikte her bölümde yılın en başarılı kampanyasını ödüllendirecek Büyük Ödül, Felis katılımcılarını bekliyor.

Felis'te büyük ödül heyecanı

Felis'te büyük
ödül heyecanı

Büyük ödül ve yılın ajansı ödülleri nasıl belirleniyor?

Felis’te tüm bölümlerin kendi kategorilerinin birincileri arasından bir çalışma jüri tarafından yılın en iyisi olarak belirlenmesi halinde büyük ödülü almaya hak kazanıyor. Büyük ödülün verildiği iş sahibi katılımcı şirkete bu ödüle özel heykelciği getiren süreç, bölümün jürisi tarafından yapılacak açık tartışma yöntemi ile karara bağlanıyor. Yeri gelmişken hatırlatmak yarar var, her sene her bölümden büyük ödül çıkmama ihtimali olduğu gibi büyük ödül belirleme kararı da her jürinin kendi tasarrufunda.

Yılın ajansı ödülü ise belirli bölümler için başvuran ajansların aldıkları puanların yine bölüm içinde değerlendirmesi ile belirleniyor. Hesaplamada kullanılan puanlar ise şöyle:

Büyük Ödül: 10 Puan
Kategori Birinciliği: 5 puan
Başarı Ödülü: 3 puan
Kısa Liste: 1 puan

Gözünü büyük ödüllere diken herkese bol şanslar!

Felis Ödülleri’ne başvurularınızı 22 Eylül 2017’ye kadar Felisodulleri.com adresinden yapabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.