Worldcom’un yeni ortağı OptimumBrand

OptimumBrand, bağımsız halkla ilişkiler ağı Worldcom PR Group bünyesine katıldı.

14.09.2017 - 17:18 | MediaCat

Worldcom'un yeni ortağı OptimumBrand

Marka oluşturma, pazarlama danışmanlığı, stratejik kurumsal iletişim, tüketici iletişimi, medya ilişkileri, dijital ve içerik pazarlama, kriz iletişimi ve iç iletişim alanlarında yerel ve uluslararası müşterilere hizmet veren OptimumBrand, bağımsız halkla ilişkiler ağı Worldcom PR Group bünyesine katıldı.

Küresel çapta faaliyet göstererek 132 uluslararası PR ajansının bilgi ve uzmanlığını bir araya getiren Worldcom, OptimumBrand’i ortakları arasına kattığını Hong Kong’ta düzenlediği küresel konferansta duyurdu.

Dünyadaki en iyi bağımsız ajanslar ile çalıştıklarını belirten Worldcom PR Group’un Genel Koordinatörü Todd Lynch, sektörün gelecek yıllarda gideceği yönü belirleyecek uzmanlık ve becerilere sahip yeni bir ortaklarının daha olduğunun altını çizdi.

Hong Kong’ta düzenlenen küresel konferansta Türkiye üzerine sunum gerçekleştiren OptimumBrand Genel Müdürü Seyhan Ayel Girit ise hedefleri arasında söz konusu ortaklık ile Türk firmaların dünyaya açılmasını desteklemenin de bulunduğunu söyleyerek, OptimumBrand’in kuruluşundan bu yana Amerika’dan Avrupa’ya ve hatta Avustralya’ya kadar birçok müşteriye hizmet verdiklerini, ortaklığın ise bunun sonucunda gerçekleştiğini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.