MediaCat

Felis Ödülleri’ne başvurular başladı

17’nci Felis Ödülleri 16 ana bölümde parlak fikirlerin rekabeti için ajansların, reklamverenlerin ve bireysel katılımcıların başvurularına açıldı.

Felis Ödülleri’ne başvurular başladı

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığı ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendiren Felis Ödülleri’ne başvurular 8 Ağustos itibarıyla başladı.

Bu yıl Yemeksepeti ana sponsorluğunda 17’ncisi gerçekleşecek olan ve sektörde faaliyet gösteren hemen her alanda yaratıcılık, etki ve kaliteyi ödüllendirmeyi hedefleyen Felis Ödülleri, globaldeki değişimler doğrultusunda yenilenen 16 ana bölümde başvuruya açıldı.

Geçtiğimiz yıl 4 bin 339 başvuru alarak kendi rekorunu tazeleyen sektörün en çok rağbet gören yarışması, parlak fikirlerin rekabeti için ajansların, reklamverenlerin ve bireysel katılımcıların başvurularını kabul edecek.

Geçtiğimiz sene ilki gerçekleştirilen ve başarılı kampanyaların ardındaki stratejileri ve stratejistleri ödüllendiren Curious Felis Ödülleri’ne başvurular ise 16 Ağustos’ta başlayacak. Curious Felis’te göze çarpan en önemli değişiklik; geçtiğimiz senelerde Felis’te yer alan, markaların pazarlama stratejilerinin yarıştığı Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü’nün “Dönüştüren Pazarlama Stratejisi” adıyla Curious Felis’e entegre olması.

Curious Felis’teki iki ana bölümden diğeri ise ajansların birbiriyle yarıştığı “Yaratıcı Strateji”. Yine sektörün başarılı isimlerinden oluşan Felis jürisi, bir kez daha birbirinden yaratıcı çalışmaları değerlendirecek. Jüri değerlendirmelerinin ardından Felis ve Curious Felis kazananları, ödüllerine 10 ve 11 Kasım tarihlerinde Brand Week Istanbul’da kavuşacak.

Başvuru sayfasına ve yarışma ile ilgili tüm detaylara felisodulleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.