Sardis’e başvurular uzatıldı

Sardis Ödülleri 2022 için son başvuru tarihi 1 Eylül.

09.08.2022 - 16:01 | Simge Şenses

Sardis'e başvurular uzatıldı

Finans sektöründeki yenilikçi projeleri ve pazarlama başarılarını ödüllendiren Sardis Ödülleri için bu yıl 1 Haziran itibarıyla başlayan başvuru dönemi 1 Eylül’e kadar devam ediyor.

Ekosistemin değişimine ayna tutan güncel kategorilerle yenilenen Sardis Ödülleri bu yıl İnovasyon, Veri Stratejileri, Teknolojinin Yenilikçi Kullanımı, Pozitif Sosyal Etki ve Yaratıcılık bölümlerinde finans sektörünün en’lerini belirlemeye hazırlanıyor.

MAPFRE Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nazan Somer başkanlığında bir araya gelecek jüri heyetinde Açıl Sezen, Ayşe Bali, Barbaros Özbugutu, Başak Vardar, Berkant Avcı, Berna Şamiloğlu, Burcu Batı, Burcu Civelek Yüce, Ceylan Onay Şahin, Derya Düner, Feride İkiz, Gül Sağır Aydın, Hakan Kaplan, Halim Memiş, Haluk Yum, Hilmi Aydın, Levent Erden, Mehmet Sezgin, Murat Çağrı Süzer, Onur Erbay, Özge Çelik, Özge Gilan, Serkan Ülgen, Soner Canko, Uğur Candan ve Yalçın Sezen gibi sektör dinamiklerine hâkim değerli isimler yer alıyor.

Finans sektörüne yön veren trendler ve Sardis’te bu senenin bölümlerine dair merak edilen tüm sorulara ilişkin yanıtları jüri başkanı Nazan Somer’le sohbet ettiğimiz altı bölümlük söyleşi serimizde bulabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.