Felis Ödülleri eğlencenin de zirvesi

7-8 Kasım akşamı gerçekleşecek ödül törenleri, canlı performanslar ve karaoke partisiyle tüm davetlilere coşkulu bir eğlence vaat ediyor.

03.11.2017 - 10:57 | MediaCat

Felis Ödülleri eğlencenin de zirvesi-01

Felis Ödülleri için geri sayımda sona gelindi. Brand Week Istanbul kapsamında 7-8 Kasım’da gerçekleşecek törenlerle 12’nci kez sahiplerini bulacak Felis Ödülleri, eğlencenin dozunu artırmak için hazır.

Zorlu PSM’nin ev sahipliği yapacağı iki gecede de orkestrasıyla sahnede olacak İskender Paydaş, ödül töreni öncesi ve sırasında katılımcılara bir müzik ziyafeti sunacak.

Kutlamalar Canlı Karaoke Partisi’nde devam edecek

7 Kasım akşamı Felis’ler için yaşanan rekabet yerini, tören sonrasında Mask’ın katkılarıyla Dost Elver ve İrfan Kangı’nın sunuculuğunda gerçekleşecek karaoke partisinde eğlenceye bırakacak. Meydan Fuaye’deki YouTube Sahnesi’nde gerçekleşecek parti, eğlenceyi gecenin ilerleyen saatlerine taşıyacak.

8 Kasım’da adidas Originals Party’de yerinizi alın

Felis Ödülleri’nin ikinci gecesi de özel bir after party’ye ev sahipliği yapacak. Ödül töreninin hemen ardından, adidas Originals ve Brand Week Istanbul’un ortak ev sahipliğinde sahne sırası Türkçe rap’in yükselen yıldızı Ezhel’de olacak.

Bu yıl aldığı 3385 başvuruyla alanındaki en büyük organizasyon olduğunu kanıtlayan Felis Ödülleri, sektör için iki gün boyunca eğlencenin de merkezi olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.