MediaCat

17. Felis Ödülleri sona erdi

Türkiye’de ve Azerbaycan’da sektörün en iyileri Felislerine kavuştu.

17. Felis Ödülleri sona erdi

Dün gece Craft Felis, Data Felis, E-commerce Felis, Media Felis, PR Felis, Social Responsibility & Sustainability Felis, Film Felis, Integrated Felis ve Curious Felis Yaratıcı Strateji Bölümlerinde en başarılı işlerin ödüllendirildiği Felis 2022’de Brand Experience Felis, Digital & Mobile Felis, Entertainment Felis, Outdoor Felis, Print & Publishing Felis, Radio & Audio Felis, Social Media Felis Bölümleriyle birlikte Curious Felis Dönüştüren Pazarlama Stratejisi Bölümü’nde ve Felis Azerbaycan’da ödüller bu gece düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Simge Fıstıkoğlu sunuculuğunda Zorlu PSM’de düzenlenen ödül töreni, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın etkinlikte emeği geçen herkese ve kampanyaları titizlikle değerlendiren jüri üyelerine teşekkür ettiği açılış konuşmasının ardından ödüllerin takdim edilmesiyle devam etti.

Büyük Ödüller, Jüri Özel Ödülleri ve yılın ajansları

Felis 2022’nin ikinci gecesinde toplam 92 Felis, 139 Başarı Ödülü ve 7 Büyük Ödül takdim edildi. Brand Experience Felis Büyük Ödülü’ne Cif için hayata geçirdiği #Temizken Güzel – Çevre Günü kampanyasıyla Zon Project Management, Digital & Mobile Felis Büyük Ödülü’ne Mor ve Ötesi: Sirenler çalışmasıyla 4129Grey, Entertainment Felis Büyük Ödülü’ne ise Bosch Ev Aletleri için hazırladığı Masumlar Apartmanı entegrasyonuyla Circus layık görüldü. Outdoor Felis Büyük Ödülü’ne ING Türkiye için hayata geçirdiği ING – Trabzon ATM projesiyle Tribal Worldwide Istanbul uzanırken; Print & Publishing Felis Büyük Ödülü Rexona için imza attığı Her Hareketinde Ferahlık Seninle – Tenis işiyle Punch BBDO’ya, Radio & Felis Büyük Ödülü de Fiat için hazırladığı Fiat Panda Dere Tepe Türküler kampanyasıyla Concept’e gitti.

Brand Experience Felis’te Format C’nin Tefal için hazırladığı Hayata Dokunan İlan projesi Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Curious Felis Dönüştüren Pazarlama Stratejisi Bölümü’nde ise Yıldız Entegre imzalı Kapının İyisi Variodor projesi En İyi Vaka Yazımı Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

Curious Felis Dönüştüren Pazarlama Stratejisi Bölümü’nde de kazananların ödüllerine kavuştuğu gecede altı altın, dokuz gümüş ve yedi bronz ödül stratejisiyle fark yaratan kampanyaların mimarlarına teslim edildi.

Bu yıl Felis Ödülleri’nde Tribal Worldwide Istanbul Yılın Yaratıcı Ajansı, Rafineri ise Yılın Bağımsız Ajansı seçildi. Yılın Reklamvereni unvanını Unilever, Yılın Markası unvanını ise Vodafone Türkiye elde etti. Bu yıl ilk kez, Yılın Müşteri İlişkileri Ekibi de belirlendi. Bu unvanı almaya hak kazanan ekip de Tribal Worldwide Istanbul ekibi oldu.

Felis Azerbaycan’da ödüller ilk kez dağıtıldı

Zorlu PSM’de düzenlenen Felis Ödül Töreni’nin ikinci gecesinde bu yıl ilki düzenlenen Felis Azerbaycan’da da ödüller sahiplerini buldu. 20 Felis’in Azerbaycan’ın en iyi kampanyalarına dağıtıldığı gecede dokuz Felis’i evine götüren Endorphin, Felis Azerbaycan’a damga vurdu. Ajans, aynı zamanda Yılın Yaratıcı Ajansı unvanına da layık görüldü.

DDB Azerbaijan iki, FCB Artgroup Baku iki, Maverick iki Felis’i; Duyme Agency, Havas Azerbaijan, Leo Burnett Azerbaijan, McCann Baku ve Parlaq İmzalar Nəşriyyatı da birer Felis’i kucakladı.

17’nci Felis Ödülleri’nde ikinci gece açıklanan kazananlara buradan, Felis Azerbaycan’da ödüle uzanan işlere ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.