MediaCat

Reklamcılar Platformu kuruldu

Sinema Televizyon Sendikası altında yer alan Reklamcılar Platformu, reklamcılığın hak ettiği değeri ve itibarı tekrar kazanması için yola çıktı.

Reklamcılar Platformu kuruldu

Reklam sektörü ve çalışanlarının hak ettiği değer ve itibarı tekrar kazanmasını hedefleyen Reklamcılar Platformu, kuruluşunu 12 Kasım Cumartesi günü paylaştığı bildirgeyle duyurdu.

Sinema Televizyon Sendikası altında yer alan Reklamcılar Platformu sektör emekçilerini temsil etmek, çalışma şartlarını iyileştirmek, işçi haklarını savunmak ve yaşanabilir çalışma ortamını sağlamak adına faaliyet gösterecek.

Ülkemizde faaliyet gösteren tüm reklam ajanslarını içine alan, geniş tabanlı bir örgütlenme hedefiyle yola çıkan Reklamcılar Platformu kıdem ya da departman gözetmeksizin, reklam ajansları çalışanları ve aynı iş disiplinine bağlı serbest çalışanlar dahil tüm ajans emekçilerini temsil edecek. Reklamcılar Platformu’na reklam ajansı çalışanları ve sektöre dışarıdan destek veren tüm çalışanlar üye olabilecek.

Reklamcılar Platformu hakkında daha fazla bilgi almak için reklamcilarplatformu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.