MediaCat

16. Felis Ödülleri sona erdi

Sektörün en iyileri Felislerine kavuştu.

16. Felis Ödülleri sona erdi

Dün gece Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Film, Entegre Kampanyalar, Marka Deneyimi ve Aktivasyon, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik, Üretimde Ustalık ve Tasarım, Veri Kullanımı Bölümleri ile yarışmaya bu yıl eklenen E-Ticaret ve Sosyal Medya Bölümlerinde en başarılı işlerin ödüllendirildiği Felis 2021’de Dijital ve Mobil, Markalı İçerik ve Eğlence, Medya, Out of Home, Basın ve Yayın, Radyo ve Audio, PR, Sağlık İletişimi Bölümleriyle birlikte Curious Felis’in kazananları ödüllerine bu gece düzenlenen törenle kavuştu.

Simge Fıstıkoğlu sunuculuğunda Zorlu PSM’de düzenlenen gece, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasının ardından ödüllerin takdim edilmesiyle devam etti.

Büyük Ödüller ve yılın ajansları

Felis Ödülleri 2021’in ikinci gecesinde toplam yedi Büyük Ödül dağıtıldı. A101 için hazırladığı Böyle Böyle Zengin Oluyorlar ile Concept Basın ve Yayın Bölümü’nde, Reckitt/Finish için hazırladığı Çare Biziz ile Havas Turkey Medya Bölümü’nde, Unilever/Yumoş için hazırladığı Yumoş Bina ile Wunderman Thompson Turkey Out of Home Bölümü’nde, Odeabank için hazırladığı Eşit Masallar ile Punch BBDO PR Bölümü’nde, sahibinden.com için hazırladığı Sahibinden Satıcı İletişimi Radyo – Tarihî Satışlar ile Rafineri Radyo ve Audio Bölümü’nde, Bayer/Bepanthol için hazırladığı Eller Eller ile Circus Sağlık İletişimi Bölümü’nde Büyük Ödül’ün sahibi oldu.

Yılın Reklamvereni unvanını Unilever’in, Yılın Markası unvanını Finish’in elde ettiği Felis Ödülleri 2021’de Yılın Medya Ajansı Mediacom, Yılın PR Ajansı ise Excel İletişim oldu. Bu yıl Felis Ödülleri’nde Yılın Bağımsız Ajansı unvanını alan Rafineri aynı zamanda Yılın Yaratıcı Ajansı da seçildi.

Curious Felis’te ödüller ilk kez dağıtıldı

Strateji disiplininin önemini vurgulamak ve etkisini kanıtlamış kampanyaların arkasındaki yaratıcı stratejileri ve stratejistleri ödüllendirmek amacıyla bu yıl ilki düzenlenen Curious Felis’te 16 çalışma ödüllendirildi. Curious Felis Büyük Ödülü’nün sahibi Finish için hayata geçirdiği Yarının Suyunu Kurtarmak ile Havas Turkey oldu.

Havas Turkey’in Yılın Strateji Ekibi Ödülü’nü aldığı Curious Felis’te bu yıl aramızdan ayrılan Koray Serin anısına verilen Jüri Özel Ödülü ise The Others Brand Experience Agency’nin oldu.

Felis Ödülleri 2021’in tüm kazananlarına buradan, Başarı Ödülü’ne layık görülen tüm işlere buradan, Curious Felis’in Altın, Gümüş ve Bronz kazananlarına ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.