12. Felis Ödülleri sona erdi

Sektörün en iyileri Felislerine kavuştu.

08.11.2017 - 22:33 | MediaCat

12. Felis Ödülleri sona erdi

Dün Açıkhava, Basın, Doğrudan Pazarlama, Entegre Kampanyalar, Film, Medya, Promo & Aktivasyon, Radyo, Üretimde Ustalık ve Sağlık İletişimi Bölümlerinde en başarılı işleri ödüllendiren Felis 2017’de bu gece sahne Pınar Erbaş’ın sunumuyla Dijital, Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Markalı İçerik ve Eğlence, Mobil, PR, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümlerinin kazananlarınındı.

Facebook Hack for Good

Facebook’un Sivil Toplum kuruluşlarıyla kreatif ajansları bir araya getiren yaratıcı bir fikir yarışması Hack for Good’un Türkiye ayağı gerçekleşti. Bu yarışmada ajanslar “Şartlı Eğitim Yardımı Programı’nın Suriyeli ve Diğer Mültecilere Yaygınlaştırılması” programı için öneriler geliştirdi. Şartlı Eğitim Yardımı Programı’nın Suriyeli ve Diğer Mültecilere Yaygınlaştırılması UNICEF, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Türk Kızılayı ve Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı arasında yakın işbirliğinin önde gelen bir örneği; ve Avrupa Birliği Sivil Koruma ve İnsani Yardım Operasyonları Genel Müdürlüğü (ECHO), Nüfus, Mültecilere Göç Dairesi, ABD Dışişleri Bakanlığı ve Norveç Hükümeti tarafından sağlanan finansal destekle gerçekleştirilmektedir. Yaratıcı ajanslarin oldukça kısa bir sürede ve yoğun çalışmalar sonucuyla geliştirdikleri fikirler, bugün juriye sunuldu ve juri değerlendirmesini tamamladı. Felis ödül töreninde kazanan ajans 4129Grey’in ödülünü Facebook Küresel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sarah Personette ve UNICEF Türkiye Temsilcisi Philippe Duamelle takdim etti.

Özel ödüller yeniden

Törenin Pınar Erbaş’ın sunumuyla gerçekleşen ikinci gecesinde de Felis’in yanı sıra özel ödüller de sahiplerine kavuştu. Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümü Büyük Ödülü’nün sahibi Rexona Tunes in Motion çalışmasıyla Manajans J. Walter Thompson’a giderken PR ile Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümlerinde Büyük Ödül İyilik Paylaştıkça Çoğalır ile MPR İletişim Danışmanlığı’nın, Dijital Bölümü Büyük Ödülü ise Netflix Ebru Originals ile 4129Grey’in oldu. Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü’ndeyse Büyük Ödül’ün sahibi E-Taşımacılık ile eTA oldu.

Yıla damgasını vuranlar

Yılın en iyilerinin ödüllendirilmeye devam edildiği Felis 2017 ikinci gününde Felis performanslarına Yılın PR Ajansı unvanının sahibi Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Yılın Yeni Nesil Ajansı BLAB, Yılın Reklamvereni ise Vodafone Türkiye oldu.

Felis Ödülleri 2017 tüm kazananlar

12. Felis Ödülleri’nde Başarı Ödülü’ne layık görülen tüm işlere buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.