Brand Week 2017’de eğlencenin efsaneleri

Etkinliğin dördüncü günü Legends of Entertainment'ta kaçırmamanız gereken oturum ve konuşmacıları sizler için derledik.

09.11.2017 - 08:50 | MediaCat

Brand Week Istanbul kesinleşen programıyla karşınızda

Brand Week Istanbul 2017, Pazartesi günü Kanyon’da gerçekleşen marka ikonları yürüyüşüyle başladı. Bu yıl “Legends” temasıyla efsaneleri ağırlayan etkinlik, genişleyen çapı ve artan konuşmacı sayısıyla bu yıl önceki yıllara kıyasla çok daha zengin bir seyirlik vadediyor izleyicilerine.

Dünyanın dört bir yanından 200’ü aşkın konuşmacıyı ağırlayacak Brand Week Istanbul‘da yolunu kaybetmek istemeyenler için etkinlik boyunca her sabah, ilgili günün programından kaçırmamanız gereken oturum ve konuşmacıları sizlerle MediaCat Online’dan paylaşacağız.

Brand Week Istanbul mobil uygulaması

Dört güne yayılan süreçte, dört farklı salonda ağırlamaya hazırlanan Brand Week Istanbul’un yoğun akışında kaybolmak istemeyenler Brand Week Istanbul’un mobil uygulamasını indirerek konuşmacı profillerine göz atabilir, hangi gün hangi sahnede yer aldıklarını görebilir ve zamanlarını iyi kullanabilmek için kendi programlarını oluşturabilirler. Hatta, oluşturdukları programı arkadaşlarıyla paylaşarak onlara rehberlik edebilir ve birlikte hareket etmeyi kolaylaştırabilirler.

Uygulamaya aşağıdaki butonlar aracılığı ile hem Apple App Store’da hem de Google Play’de ulaşabilirsiniz.

Brand Week Istanbul uygulamasını App Store'dan indir

Brand Week Istanbul uygulamasını Google Play'den indir

Brand Week Istanbul 2017’nin dördüncü günü Legends of Entertainment’ta kaçırmamanız gereken oturum ve konuşmacılar için buyurun…

Tiyatro

Tasarımın Efsanesi: Stefan Sagmeister

11:00 – 11:40
Stefan Sagmeister / Tasarımcı ve Sanat Yönetmeni

Tasarım dünyasının “rockstar”ı Stefan Sagmeister, mutluluk ve tasarım arasında benzersiz köprüler kuruyor. Sagmeister konuşmasında, mutluluğu hem bir birey hem de bir tasarımcı olarak nasıl keşfettiğini aktaracak. Panelde Sagmeister’ın Happy Film’inden görüntüler de seyircilerle buluşacak.

Zirvede Kalabilmek

11:40 – 12:10
MFÖ / Efsane Müzik Grubu
Moderatör: Yekta Kopan

1984. Dile kolay 33 senedir hayatımızda Mazhar Fuat Özkan. Ele Güne Karşı Yapayalnız ile başlayan yolculuk, Türk pop ve rock tarihinde pek çok ilki de beraberinde getirdi. Bu yolculuğu el ele zirveye taşımak ise, bugüne kadar sık anlatmadıkları bir başlıktı. MFÖ “zirvede kalabilme”nin inceliklerini bu oturumda paylaşacak.

Brand Week Istanul 2017 Onur Konuğu: Yavuz Turgul

14:10 – 14:40
Yavuz Turgul / Yönetmen, Senarist
Moderatör: Yekta Kopan

Türk sinema tarihinin en değerli yönetmenlerinden biri olan Yavuz Turgul, 10 Kasım’da vizyona girecek Yol Ayrımı filminin hemen öncesinde Brand Week Istanbul sahnesinde olacak. Usta yönetmeni sahnede sorularıyla ağırlayacak isim ise Yekta Kopan.

Veri Bilimi Çağında Yayıncılık

14:40 – 15:10
Haile Owusu / Mashable, Baş Veri Bilimci

Veri bilimi; yayıncılık ve içerik üretiminin seyrini değiştiren başlıklardan biri. Dünyanın önde gelen dijital yayıncılarından Mashable’ın baş veri bilimcisi Haile Owusu, medya şirketlerinin dijitalleşme sürecinde, üzerlerinde yer alan ekonomik baskı ile nasıl mücadele edebileceklerini paylaşacak.

Efsanelerle Çalışmak

15:50 – 16:10
Robin Courage / Eğlence ve Spor Menajeri

Robin Courage, eğlence dünyasının birbirinden farklı alanlarını tatmış ve kendi deyimiyle “çok renkli bir hayat yaşamış” bir isim. Dünyanın ilk korsan radyo istasyonu Radio Caroline’da yayın yaptığı ilk günden Elvis’le tanıştığı güne ve Sammy David Jr’ın yanında geçirdiği 12 yıla dek, Courage’ın deneyimlerinden öğrenecek çok şey var.

Drama

Sürdürülebilirlik, KSS, Kurumsal Vatandaşlık… Kavram Kargaşasını Çözmek

09:15 – 09:35
Salim Kadıbeşegil / RepMan – ORSA Stratejik İletişim Danışmanlığı, Kurucu

Sürdürülebilirlik, farklı ele alınış biçimleriyle bir soru işaretine dönüşebiliyor. İş dünyasındaki yaklaşım farklılıklarının yarattığı bu kavram kargaşasının içinden çıkmak ve doğru söylemin peşinden gitmek için “Sürdürülebilirlik, KSS, Kurumsal Vatandaşlık… Kavram Kargaşasını Çözmek” oturumunda yerinizi alın.

İtibarın Modern Dinamikleri

11:10 – 11:40
Rupert Younger / Oxford Üniversitesi, Direktör

Kriz yönetebilmek ya da yönetmemek. Bugünlerde bütün mesele bu. Oxford University Center for Corporate Reputation Kurucu Direktörü Rupert Younger oturumunda itibarın ne anlama geldiği, markalar dünyasında nasıl ayrıştığı, liderlik pozisyonlarında itibar korumanın önemi gibi başlıklar üzerinde duracak.

Günaydın’ın Hikâyesi

14:10 – 14:40
Cüneyt Asan / Günaydın Restoranları, Kurucu ve Ortak
Moderatör: Ergun Gümrah / GoodWorks İletişim Danışmanlığı, Ajans Başkanı

Erzincan’dan İstanbul’a ve bir kasap markası yaratmaya uzanan incelikli hikâyenin baş kahramanı Cüneyt Asan. Türkiye restoran sektöründeki devlerden biri olan Günaydın’ı yaratan Asan, her daim nasıl yenilikçi kaldığını ve hangi adımlarıyla fark yarattığını, Ergun Gümrah’a anlatacak.

En Büyük Sorunumuz

16:00 – 16:40
Baron John Bird / The Big Issue, Kurucu

Sosyal girişimcilik başlığı altında, şirketlerin toplumsal dönüşüme aracı olabileceklerini ispatlayan en sıradışı örneklerden biri Baron John Bird. Kendisi, sokaklardan genel yayın yönetmenliği koltuğuna taşınan etkileyici hikâyesi, engin tecrübesi ve sözünü esirgemeyen üslubuyla Brand Week Istanbul sahnesinde olacak.

Master Stüdyo

UX’te Global Trendler

11:30 12:15
Markus Spiller / UX/UI Accenture Interactive Delivery, Orta Avrupa Başkanı

Kullanıcı deneyimi, günübirlik uygulamalarla değil uzun vadeli stratejilerle çözüme kavuşturulması gereken bir alan. Markaların söz sahibi olması gereken bu güçlü alandaki son trendler, en etkili uygulamalar ve olmazsa olmazlar “Kullanıcı Deneyiminde Global Trendler” oturumunda ele alınacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.