Favori NBA takımınızın kokusu arabanızda

Kia, arabanızı favori NBA takımınızın kokusuyla kaplıyor.

17.03.2017 - 15:25 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Favori NBA takımınızın kokusu arabanızda

NBA’in otomotiv partneri olan Kia, bu sponsorluğunu duyurmak için duyulara dokunan, adeta burun sızlatan bir işe imza attı. Momentum Worldwide ile çalışarak sporseverlerin favori NBA takımlarının “oyun sırasında açığa çıkan kokularından” araba kokuları geliştiren Kia, yeni kampanyasıyla sürücülerin hayranı oldukları takımın oyuncularının oyun sırasında yaydıkları havayı hissetmelerini sağlıyor.

“Aromalı” kokuların üretim sürecinin anlatıldığı bir video yayınlayan marka, sporseverlere şöyle sesleniyor: “Sen, favori NBA takımın gibi kokamayabilirsin ama araban kokabilir.” 18 bin adet üretilen ürün, ABD genelinde 190 bayide müşterilere sunulacak.

Momentum Worldwide CCO Omid Farhang kampanyayla ilgili olarak şunları söyledi: “Bir koku üreticisiyle çalıştık. Her bir takımın, şahsına münhasır ve aurasını yansıtan kokusunu seçtik. Şehrin karakterini, takımın ayrıcalıklı tarihini ve hayranlarının kültürünü hesaba katarak ürünü geliştirdik. Sürecimiz, en az Michael Jordan’ın parfümüne giden yol kadar kapsamlıydı.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Kia
  • Ajans: Momentum Worldwide
Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.