Ticaretin geleceğinde neler var?

Facebook Talks serisi 25 Mayıs Salı günü Ticaretin Geleceği ile başlıyor.

12.05.2021 - 11:17 | MediaCat

Ticaretin geleceğinde neler var? -03

Hız kazanan dijital dönüşümün etkilerinin en fazla hissedildiği alanlar arasında ticaret de yer alıyor. Ticaret dünyası artık çok daha dinamik. Şirketler zorlu değişim süreçlerinden geçiyor, operasyonlara yeni normlar yön veriyor ve gelecek beklentileri farklılaşıyor. Peki, ticaret bu dönüşüme nasıl yanıt verecek?

Facebook Talks serisi, ticaretin geleceğini gündemine taşıyacağı ilk bölümüyle başlıyor. E-ticaretin başarılı aktörlerinden Getir’in CMO’su Tolga Ünvan ve Facebook E-Ticaret Sektör Lideri Gül Yüksel Akkaya’nın MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan moderatörlüğünde bir araya geleceği Facebook Talks: Ticaretin Geleceği buluşmasında müşterilerin dijitaldeki yeni beklentileri, zahmetsiz ve kolay bir alışveriş deneyimine yönelik çözümler, şirketlerin teknolojik ve lojistik adaptasyonu ve sosyal ticaret gibi alt başlıklar, somut vaka örnekleriyle tartışılacak.

25 Mayıs Salı günü 15:00 – 16:00 arasında düzenlenecek olan ve katılımın ücretsiz olduğu Facebook Talks: Ticaretin Geleceği için kaydınızı buradan oluşturabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.