Fabio Mancone’yi tanımanız için 3 neden

Lombard Odier CBO ve Genel Müdür Yardımcısı Fabio Mancone, ders çıkarılacak pazarlama yöntemlerini paylaşmak için Brand Week Istanbul'a geliyor.

13.10.2017 - 11:15 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Marka yaratabilme kabiliyeti

21’inci yüzyılda artık teknolojinin hızına ayak uyduramayanların ileriyi göremeyecekleri bir gerçek. Bu dönüşümden nasibini alması gereken sektörlerden biri de bankacılık. 2015 yılında Chief Branding Officer olarak katıldığı Lombard Odier’ın aynı zamanda genel müdür yardımcısı olan Mancone, konumlandırma ve kurum imajından sorumlu olarak çalıştığı bankanın dijital dönüşümü yaşamasında pay sahibi olan bir isim.

Lombard Odier, Mancone’yi çok basit bir amaçla işe aldı: Bankanın yeniden bilinirliğini sağlamak. Unilever, Kraft Foods, L’Oréal, Ralph Lauren ve Giorgio Armani gibi global markaların pazarlama süreçlerini yöneten Mancone için bu oldukça kolay bir beklentiydi. Zira göreve başladıktan bir yıl sonra yani geçtiğimiz yıl banka tarihindeki ilk global pazarlama kampanyası Rethink Everything’i başlatarak markanın ulvi amacını gerçekleştirmiş oldu.

Mancone, kampanyadan beklentilerini şöyle özetliyor: “İnsanların kim olduğumuzu, varlığımızı ve amacımızı anlamalarını istedik. Sadece ürün ve tekliflerin ötesinde direkt markayla bir bağ oluşturabileceğimizden emin olmak istedik.”

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.