MediaCat

Fabio Mancone’yi tanımanız için 3 neden

Lombard Odier CBO ve Genel Müdür Yardımcısı Fabio Mancone, ders çıkarılacak pazarlama yöntemlerini paylaşmak için Brand Week Istanbul’a geliyor.

Fabio Mancone’yi tanımanız için 3 neden

Teknoloji; sağlıktan perakendeye, otomotivden giyime kadar pek çok sektörde yıkıcı etkiler yaratarak hızla ilerliyor. Teknolojinin derinden sarstığı sektörlerden biri de bankacılık. Yeni nesil ödeme sistemleri, değişen alışveriş alışkanlıkları ve daha nice yenilik bankalar için korkutucu görünse de bankaların müşterilerini iyi tanıyarak ve teknolojiyi takip ederek bu durumu fırsata çevirmeleri mümkün.

Lombard Odier’ın dijital dönüşümünde imzası olan ve pazarlama alanındaki deneyimlerinden yola çıkarak bankanın yeniden bilinirliğini sağlayan Fabio Mancone’den bu konuda öğrenilecek çok şey olduğu kesin. Mancone, ders çıkarılacak pazarlama yöntemlerini paylaşmak için Brand Week Istanbul’a geliyor.

25 yıla ne kadar deneyim sığar?

Fabio Mancone, çalışma hayatında yeni maceralara atılmaktan keyif alan biri zira birden çok alanda kariyere sahip. Yepyeni bir alanda başlangıç yapmaktan hiçbir zaman çekinmeyen Mancone, 25 yıldan uzun bir süredir yürüttüğü kariyerinde FMCG’den giyime, kozmetikten finansa kadar birçok alanda deneyim sahibi oldu.

Unilever’de dondurma ürün müdürü olarak başladığı profesyonel hayatını, Kraft Food Group Pazarlama Direktörü olarak devam ettirdi ancak 2001 yılında kariyerinde keskin bir viraj alarak Ralph Lauren’da pazarlama ve iletişimden sorumlu olmasının ardından Armani ve Lancome gibi lüks ürünlerin yönetiminden sorumlu olmak üzere L’Oréal’e geçiş yaptı. Mancone, Armani’de hem Fransa/Benelux Bölge CEO’su hem de Giorgio Armani Grup’un imaj strateji danışmanı olarak görev yaptı.

Mancone, kariyer çizgisiyle bir kez daha şaşırtıyor bizi. Zira iki yıldan bu yana Cenevre merkezli özel bankacılık hizmeti veren Lombard Odier’ın Chief Branding Officer ve Genel Müdür Yardımcısı.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.