Eurobest 2019 için başvuru süreci başladı

Yarışma için son başvuru tarihi 24 Ekim.

21.08.2019 - 11:37 | Sencer Uçar

Eurobest 2021 kısa listelerinde Türkiye'den 2 iş

Avrupa’nın en iyi yaratıcı fikirlerinin ödüllendirildiği Eurobest yarışması için başvurular başladı.

Günümüz pazarlama ve iletişim dünyasını en iyi şekilde yansıtılması ve Avrupa’nın en iyi işlerinin değerlendirilmesi adına yarışmada bu yıl kategori ve kriter bazında bir dizi değişikliğe gidildi. Yarışmaya bu yıl Creative eCommerce ve Creative Strategy olmak üzere iki ödül kategorisi daha eklendi. Print & Outdoor Craft kategorisi ise yenilenerek Industry Craft adını aldı.

Temsilde eşitliğin desteklenmesi ve eşitsizliğin önlenmesi adına Unstereotype Alliance işbirliğiyle yarışmanın jüri kılavuzu da yenilendi. Düzenlenen yeni kriterlere göre jüri üyeleri başvuruları değerlendirirken işlerin negatif stereotipleri ya da eşitsizliği idame edip ettirmediğini de göz önünde bulunduracak.

Yarışmanın başvuruları 24 Ekim 2019 tarihinde sonlanacak. Londra’da yapılacak jüri değerlendirmelerinin ardından ödüller 9 Aralık tarihinde açıklanacak. Grand Prix ve özel ödüller ise Eurobest Unwrapped kapsamında 12 Aralık tarihinde dağıtılacak.

Eurobest 2019’a dair detaylara Eurobest.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.