MediaCat

Zorlu bir oyun: Ergenlik

Unilever ve Xbox’tan Avustralyalı genç erkeklere bir şişe özgüven.

Zorlu bir oyun: Ergenlik

Unilever’in kişisel bakım markalarından -Büyük Britanya, İrlanda ve Avustralya’daki adıyla- Lynx (Axe), Xbox işbirliğinde, Avustralyalı genç erkekleri hedefleyen bir kampanya hazırladı.

Oyun oynamaktan hoşlanan 13-19 yaş arası erkeklerin hedef kitlesini oluşturdukları kampanya kapsamında dört dakikalık bir reklam filmi yayınlayan Unilever ve Xbox, reklam ajansı Emotive imzalı filmde, Lynx ile özgüven kazanan liseli bir erkeğin hoşlandığı kızı elde etmek için engelleri kademe kademe nasıl aştığını online oyun atmosferinde izleyiciyle buluşturuyor.

Kampanya hakkında konuşan Emotive Grup Kreatif Direktörü Zane Pearson “Oyunun hedef kitlemiz için büyük bir anlamı var. Dolayısıyla, oyun dünyasına dair metaforları Lynx ile buluşturmak son derece heyecanlı ancak -oyun dünyasının kendine özgü atmosferini sürdürmek- bir o kadar da zorlu bir deneyimdi” açıklamasında bulunurken, Lynx Avustralya ve Yeni Zelanda Marka Müdürü Marck Holloway işbirliği hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle anlattı:

“Hedef kitlemizin tutkularına oyun aracılığıyla dahil olmak için Xbox ile işbirliği yapmaktan ötürü heyecanlıyız. Emotive tarafından ortaya koyulan işin yaratıcılığı, kampanya kapsamında kurguladığımız özgüven mesajını hedef kitleye iletebilmemiz için oyun ile gerçeklik arasındaki çizginin muğlaklaşmasını sağlamayı başardı.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.