MediaCat

En büyük kahve tutkunu kim?

Coffee-Mate’ten soruyu yanıtlamaya çalışan kampanya.

Kahve kreması çeşitlerinin yanı sıra ABD’de buzlu kahve sunmaya da başlayan Coffee-Mate, ABD’de yayına giren yeni kampanyasında dünyada kahveyi en çok kimin sevdiği sorusunu yanıtlamaya çalışıyor.

Wieden+Kennedy New York imzalı reklam filmine kendisini dünyanın en büyük kahve tutkunu olarak konumlandırarak giriş yapan Coffee-Mate’in sözü, bu unvanı kimselere bırakma niyeti olmayan rakipleri tarafından kesiliyor. Fırtınadan, göklerden, Tayland’dan, Transilvanya’dan gelen itirazların ardından marka, birinciliği Koca Ayak’a bırakmak zorunda kalıyor.

Nestlé İçecek Bölümü ve Coffee-Mate İşbirimi Marka Pazarlama Başkan Yardımcısı Leonardo Aizpuru, “Geçmişten günümüze kahvenin mükemmel arkadaşı olarak lansa edilen bir marka olarak, hep kahveyi daha keyifli hale getirmekten yana olduk. Kahvenin en iyi taraflarının, onu seven insanlar ve topluluklar olmadan var olamayacağının da farkındayız. Bu yeni platformla, kahveye olan derin sevgimizi paylaşan tüketicileri ve kültürü kutlamak istedik” diyor.

Buzlu kahve çeşitlerini piyasaya süren marka, kamusal alanlarda “Coffee-Mate’in yeni buzlu kahvesi var” diye bağırarak TikTok videosu paylaşanlara 2 bin 500 dolar kazanma şansı da sunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.