MediaCat

Spotify podcast’leri yorumlara açıyor

Dinleyiciler podcast bölümlerine yorum ekleyebilecek.

İçerik üreticilerinin takipçileriyle daha iyi etkileşim kurabilmeleri için harekete geçen Spotify, podcast bölümlerine yorum özelliği getireceğini duyurdu.

Spotify’da halihazırda podcast yayıncıları anket ve soru-cevap özelliklerinden faydalanabiliyor. Podcast bölümlerinin yorumlara açılacağı yeni dönemde içerik üreticilerin görünmesini istedikleri her yorumu onaylamaları gerekecek. İçerik üreticileri bölümlerin tamamını ya da dilediklerini yoruma açabilecek, hiç yorum istememeleri durumunda özelliği devre dışı bırakabilecek.

Podcast ürünlerinden sorumlu başkan yardımcısı Maya Prohovnik’e göre, içerik üreticileri, yorumları salı gününden itibaren Spotify for Podcasters web uygulaması ve önümüzdeki günlerde yenilenecek Spotify for Podcasters mobil uygulaması üzerinden yönetebilecek. Yorumlar, platformun faaliyet gösterdiği çoğu pazarda kademeli olarak kullanıma açılacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.