MediaCat

Kitaplar

Tüm Yönleriyle Yönetici Koçluğu

Marshall Goldsmith

SATIN AL

Açıklama

Küresel ekonominin ve teknolojik değişimin nabzı her zamankinden hızlı atıyor. Ev ve iş yaşamının sınırları gittikçe belirsizleşiyor. Herkesin, özellikle de büyük baskı altındaki yöneticilerin doğru tercihleri yapması, yollarını ve kendilerini bulmaları gittikçe zorlaşıyor.

İşte koçluk, özellikle de yönetici koçluğu burada devreye giriyor.

Dünyanın en ünlü koçlarından Marshall Goldsmith’in Jonathan Passmore ve Brian O. Underhill’le birlikte bir araya getirdiği bu derleme yönetici koçlarının bilgilerini artırmayı, alet çantalarını zenginleştirmeyi ve gelişim yolunda onlara yardımcı olmayı amaçlıyor.

Sözleşme yapmadan etik ikilemlere, en üst düzey yöneticilere koçluk yapmanın zorluklarından psikometri kullanımına, kurumiçi koçluk uygulamalarından sağlık ve esenlik koçluğuna yönetici koçluğunun tüm yönlerini kapsayan, uygulamaya dönük, kanıtlara dayalı ve vaka incelemeleriyle pekiştirilmiş bu kitap liderler, koçlar, danışanlar, eğitmenler ve İK yöneticileri için temel bir kaynak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.