MediaCat

Edis ve Büşra Develi’yle teslimat tamam

Yemeksepeti’nin #AcıktırBeni kampanyasında sona gelindi.

Edis ve Büşra Develi’yle teslimat tamam

Online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, #AcıktırBeni kampanyası kapsamında geçtiğimiz aylarda  Edis ve Büşra Develi’yle güçlerini birleştirmiş ve Develi ve Edis hayranlarından, ikilinin iştahını açacak paylaşımlar yapmaları istenmişti.

Kampanya kapsamında en iştah açıcı paylaşımı yapanlar belirlenecek ve şanslı kişilere siparişlerini bizzat Edis ve Develi teslim edecekti. Ayrıca iki kişi de 18 bin 250 TL değerinde bir yıllık Yemeksepeti hediye çekinin sahibi olacaktı.

Paylaşılan yaklaşık 20 bin video ve fotoğraf arasından en iştah açıcı olanlar belirlendi ve paylaşımların sahibi altı şanslı kişi, siparişlerini Edis ve Büşra Develi‘den teslim aldı. Kurye olarak karşılarında Edis ve Develi’yi gören Yemeksepeti kullanıcıları, hayranı oldukları sanatçılarla birlikte yemek yediler ve sohbet ettiler. İki kullanıcıya da hediye çekleri teslim edildi. Yemeksepeti ise bu özel anları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.