MediaCat

Yemeksepeti’nin yeni kuryeleri Edis ve Büşra Develi

Markanın yeni kampanyası yayında.

Yemeksepeti’nin yeni kuryeleri Edis ve Büşra Develi

Online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, Edis ve Büşra Develi’yle işbirliği yaptığı #AcıktırBeni kampanyasının lansmanını dün Yemeksepeti Park’ta düzenlenen basın toplantısında gerçekleştirildi. Büşra Develi, Edis ve Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın katılımlarıyla düzenlenen toplantıda kampanyaya dair merak edilenler aktarıldı.

Online yemek siparişi sektörü lideri olarak farklı ve özgün projelerle de sektörde lider olduklarını vurgulayan Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, “Biz hiçbir zaman sadece yemek siparişi verilen bir platform olmadık, yemekle birlikte eğlenceyi de servis ettik. Günümüz teknoloji çağının tüketicisi hepimizden zeki ve farklı bir mizah anlayışına sahip. Biz de interaktif işleri zeki ve farklı bir mizah anlayışıyla kurgulamayı çok seviyoruz. Ünlü işbirliğini sıradışı bir yaklaşımla ele aldığımız #AcıktırBeni kampanyasıyla kullanıcılarımıza yine benzersiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.” dedi.

“Bir gün kurye olacağımı hiç düşünmemiştim, inanılmaz eğlenceli olacak. İyi motor kullanırım ama bakalım adresleri kolay bulabilecek miyim. Kullanıcılarla birebir etkileşimde olacağım için çok eğlenceli diyaloglarımız olacağına eminim” diyen Büşra Develi ise, reklam filmi çekimlerinde en keyif aldığı sahnelerin, filmin şarkısını seslendirdikleri klip çekimleri olduğunu söyledi.

Kampanyayla ilgili heyecanını paylaşan Edis, “Yemeksepeti benim için sadece yemek siparişi verdiğim bir platform değil, aynı zamanda keyifli ve eğlenceli işlerini beğenerek takip ettiğim bir platform. Yemeksepeti’nin sıradışı ve farklı bir tarzı var ve ben bunu çok seviyorum. Yemeksepeti kullanıcıları için kurye olmak, sadece kullanıcılar için değil benim için de enteresan bir deneyim olacak.” dedi.

Toplantıda kampanyanın reklam filminin ilk gösterimi de gerçekleştirildi.

Filmde Yemeksepeti kuryesi olarak kamera karşısına geçen Develi ve Edis, ilerleyen günlerde gerçekten Yemeksepeti kuryesi olacak ve sosyal medya üzerinden düzenlenecek yarışma sonrasında seçtikleri hayranlarına siparişlerini teslim edecek.

31 Temmuz’a kadar devam edecek #AcıktırBeni kampanyası kapsamında Develi ve Edis hayranları, Yemeksepeti’nin sosyal medya hesaplarından Edis ve Develi’nin iştahını artıracak paylaşımlar yaparak yarışacaklar. Yarışmaya Türkiye genelinde Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarından iştah açıcı bir yemek fotoğrafını veya videosunu #AcıktırBeni etiketiyle ve Yemeksepeti sayfasını etiketleyerek katılmak mümkün.

Develi ve Edis, altı Yemeksepeti kullanıcısı için kurye olacak ve bu kullanıcılarının siparişlerini sürpriz bir zamanda teslim edecek. Altı kullanıcı arasından iki kişiye de 18 bin 250 TL değerinde bir yıllık Yemeksepeti hediye çeki sunulacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.