Eczacıbaşı Profesyonel’de üst düzey atama

Şirketin yeni genel müdürü belli oldu.

12.10.2016 - 14:50 | MediaCat

Eczacıbaşı Profesyonel'de üst düzey atama

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu’nun profesyonel temizlik kağıdı, hijyen ve gıda alanlarında faaliyet gösteren şirketi Eczacıbaşı Profesyonel’de genel müdürlük görevine Melike Koçoğlu atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine 2001’de Unilever Food Solutions’ta marka müdür yardımcısı olarak başlayan Koçoğlu 2003-2004’te Unilever Food Solutions Grup Ürün Müdürü olarak görev aldıktan sonra 2005-2012 tarihinde 3M’de sırasıyla kıdemli marka yöneticisi, pazarlama müdürü, satış ve pazarlama müdürü, Orta ve Doğu Avrupa bölgesi pazarlama müdürü olarak çalışmalarını sürdürdü.

2013 yılında Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Direktörü olarak katıldığı Eczacıbaşı Topluluğu’ndaki görevine Temmuz 2014’te Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama ve Satış Direktörü olarak devam eden Melike Koçoğlu, 1 Ekim 2016 itibarıyla Eczacıbaşı Profesyonel’in genel müdürü olarak yeni görevine başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.