Süper kahramanın bir günü

Süper kahraman olmak için özel güçlere ihtiyacınız yok.

12.10.2016 - 14:07 | Arzu Nilay Kocasu

Süper kahramanın bir günü

Bir yandan yıkanırken diğer yandan kahvaltı yapma yeteneğine sahip Örümcek Adam, yorucu bir gününün bir o kadar yorucu hazırlıklarını son sürat tamamlayıp kendini -çöldeki vaha misali ellerinin arasından kayan taksinin ardından gelen- otobüse atmayı başarır ve gerçek kahramanlıkların yaşanacağı işine doğru yola koyulur.

Philips Everyday Hero, Philips’in, sağlık hizmetleri stratejisinin merkezine insanı koyduğunu söylemek ve süper kahraman olmak için özel güçlere ihtiyaç olmadığını göstermek için Ogilvy & Mather Londra tarafından hazırlanmış bir reklam filmi.

“Gerçek bir hikâyeden ilham alan bu filmde hasta çocukları eğlendirmek için Örümcek Adam kostümü giyen bir cam temizleyicisinin hikâyesini anlattık” diyor Philips Küresel Marka Pazarlama İletişimi Grup Başkanı Eva Barrett: “Kahramanımız çocukları eğlendirmenin onların daha hızlı iyleşmesine yardımcı olacağına inanıyor. Gülümsemek bazen en iyi ilaçtır. Bu film, insanlardaki empati ve içgörünün nasıl fark yaratacağını gösteren iyi bir örnek. Filme ilham veren kahramanın dünya görüşü bizimkisini yansıtıyordu; bu bakış açısını onurlandırmak istedik.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Philips
  • Reklam Ajansı: Ogilvy & Mather Londra
  • Medya Ajansı: Carat Londra
  • PR Ajansı: FleishmanHillard, OneVoice
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.