MediaCat

İçinizi kemiren o karanlık ses

Avustralya’dan Dünya Ruh Sağlığı Günü için reklam filmi.

İçinizi kemiren o karanlık ses

Avustralya’da yılda 2 milyon kişi anksiyete bozukluğuyla mücadele ediyor. Ortalama bir insanın, ömrü boyunca karşı karşıya kalabileceği zihinsel ve fiziksel rahatsızlıklar göz önüne alındığında ehemmiyeti sıklıkla göz ardı edilen anksiyete bozukluğu ülkede en çok insanı etkileyen zihinsel rahatsızlık.

Depresyona kıyasla iki kat fazla anksiyete vakasının görüldüğü ülkede anksiyete bozuklukları konusunda farkındalığı artırmak ve anksiyetenin stres ile karıştırılmasının önüne geçmek amacıyla Avustralya menşeli BeyondBlue, başrolünde işini yitirme kaygısı yaşayan bir adamın ve onun kaygılarının olduğu bir reklam filmi hazırladı.

İnsanlara ruh sağlıklarını muhafaza etmeleri ve/veya geri kazanmaları için bilgi ve destek sağlamak amacıyla kurulan BeyondBlue tarafından, her yıl 10 Ekim’de gerçekleştirilen Dünya Ruh Sağlığı Günü için hazırlanan film Clemenger BBDO imzası taşıyor.


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.