MediaCat

Dünya bir aşı kadar uzakta

Aşısını olanlara United Airlines’tan cazip teklif.

Dünya bir aşı kadar uzakta

Aşıya teşvik mesajlarını kahve bardaklarına taşıyan McDonald’s’tan aşı merkezlerine yolculuğu ücretsiz hale getiren Uber’e ve kullanıcılarına eşleşmelerinde kolaylık sağlamayı vaat eden Tinder’a kadar pek çok şirket, ABD’de COVID-19’a karşı aşılamayı eski ivmesine kavuşturmak için çalışıyor. United Continental Holdings sahipliğindeki United Airlines da karşı konulması zor bir teklifle bu güruha en son katılanlardan.

Havayolu şirketi, “Your Shot to Fly” ismiyle duyurduğu bir çekiliş kapsamında aşısını olmuş 5 talihli katılımcıya bir yıl boyunca ücretsiz seyahat hakkı tanıyacak. Talihliler, yanlarında istedikleri bir kişiyi daha götürebilecekleri gibi, yolculuk yapacakları hizmet sınıfını da kendileri tercih edecek. Ek olarak, ismi çekilen 30 kişi herhangi bir noktaya yine kendi tasarruflarına bırakılan bir hizmet sınıfında iki kişilik ücretsiz gidiş-dönüş yolculuk hakkı kazanacak.

Dünya bir aşı kadar uzakta

United CEO’su Scott Kirby konuya dair, “Aşı sayesinde giderek daha fazla destinasyon seyahate açılıyor ve müşterilerimizin uçmaya hevesli olduğunu biliyoruz” açıklamasında bulundu ve ekledi: “İnsanlara aşı olmaları için bir neden daha sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.