MediaCat

DPİD Ödülleri’nde kısa listeye kalan adaylar açıklandı

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde sona yaklaşılıyor.

DPİD Ödülleri’nde kısa listeye kalan adaylar açıklandı

Bu sene 6’ıncısı düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri‘ne, toplam 21 kategoriden 320 proje katıldı. Yapılan ön değerlendirme sonunda, 105 proje kısa listeye kalarak final oylamaya girmeye hak kazandı.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin jüri üyeleri; DPİD, Reklamverenler Derneği, Reklamcılar Derneği, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği, Interactive Advertising Bureau (IAB) Türkiye, Reklam Yaratıcıları Derneği ve Mobil Pazarlama Derneği‘nin önde gelen isimlerinin yanı sıra pazarlama iletişiminde deneyim sahibi akademisyenler ve basın mensuplarından oluşuyor.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri, interaktif pazarlama, veritabanına dayalı pazarlama, satış noktasında ve sahada pazarlama ile etkinlik pazarlaması ana kategorilerinde 4 disiplin altında toplam 20 başlıkta dağıtılacak olan birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerini kapsıyor. Ödül töreninde bu ödüllerin yanı sıra, en yaratıcı doğrudan pazarlama uygulaması ve en cesur müşteri özel ödül kategorisinde de birincilik ödülleri verilecek.

Kısa listeye kalan adayların listesi için tıklayın (PDF: 250 KB).

Doğrudan Pazarlama Ödülleri, bu yıl 13 Kasım 2013 tarihinde Borusan Oto İstinye’de sahiplerini bulacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.