MediaCat

Brand Week Istanbul marka ikonları yürüyüşü ile başlıyor!

Türkiye’nin en büyük marka ve pazarlama etkinliği start alıyor.

Brand Week Istanbul marka ikonları yürüyüşü ile başlıyor!

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama iletişimi organizasyonu Brand Week Istanbul, yarın Kanyon’da gerçekleşecek ‘MediaCat Marka İkonları Yürüyüşü’ ile başlayacak. Organizasyonun heyecanı kapalı salonlar dışına taşıyacak etkinliklerinden birisi olan yürüyüşe aralarında Coca-Cola, Panda, Michelin, Eti, Turkcell ve Arçelik‘in yer aldığı popüler markalar katılacak.

Kuralları yeniden yazanlar İstanbul’da…

Yine yarın başlayacak etkinliklerden birisi de ‘Game Changers: The Evolution of Advertising’ sergisi. Cannes Lions‘ın bu yıl kutladığı 60’ıncı yıl dönümü onuruna hazırlanan sergi Brand Week Istanbul kapsamında meraklılarla ücretsiz buluşacak. İçerisine Volkswagen‘in ‘Think Small’undan Nike‘ın Fuelband’ına; Levi’s‘ın ‘Launderette’sinden Felix Baumgartner’ın uzay atlayışına dek reklamcılığın kurallarını değiştiren 150’den fazla efsane kampanyayı bir araya getiren Game Changers, 12-17 Kasım tarihleri arasında Kanyon‘da görülebilecek.

Game Changers sergisi Brand Week Istanbul kapsamında Kanyon'da

Felis bu yıl ‘ölçülmüş etki’yi onurlandıracak

MediaCat Felis Ödülleri, bu yıl sekizinci yılını geride bırakırken, genişleyerek kapsamlı bir reklam yarışmasına dönüştü. Geçtiğimiz yıl Dijital kategorisi altında da ödül verilmeye başlanan Felis‘e, bu yıl tüm mecraları kapsayan geniş bir ‘Yaratıcılık’ kategorisi de eklendi.

MediaCat Felis Ödülleri 2013Bu yıl ayrıca Felis’te değerlendirme sürecinde çok önemli bir değişikliğe gidildi. Buna göre Felis’in ‘Yaratıcılık’ kategorisinde klasik reklam yarışmalarında uygulanan tek başına sübjektif jüri değerlendirmesi yerine, ‘ölçülmüş etki’yi esas alan yeni bir değerlendirme yöntemine başvurulacak. Bu çerçevede Ipsos tarafından yıl boyunca üretilen Adwatch verileri ve ThinkNeuro tarafından EEG yöntemiyle gerçekleştirilecek nöro-testlerin skorları esas alınacak. Değerlendirme sürecinde yine bir jüri yer alacak ancak karar verilirken söz konusu bilimsel verilerden de yararlanılacak.

Yarışmanın kazananları ödüllerine Brand Week Istanbul’un açılış gününün sonunda, 12 Kasım’da Çırağan Sarayı‘nda gerçekleştirilecek gecede kavuşacak.

İletişimin son trendleri masaya yatırılacak

Brand Week Istanbul, stratosferden yaptığı tarihi atlayışla aşılmaz bir rekor kırmanın ötesinde pazarlama iletişimi alanında da bir dönüm noktasına imza atan Felix Baumgartner, pazarlama literatürünün yaşayan efsanesi Al Ries, Coca-Cola Başkan Yardımcısı Emmanuel Seuge, tasarım dünyasının dâhi ismi Mary Lewis gibi dev isimleri ağırlayacak.

13 Kasım’da gerçekleşecek ‘Creativity Day’, 14 Kasım’da gerçekleşecek ‘Marketing Day’ ve 15 Kasım’da gerçekleşecek ‘Digital Day’ oturumları ile organizasyon iletişim tüm taraflarını bir araya getirecek. Yine 14 Kasım’da gerçekleştirilecek ‘Siyasi İletişim Zirvesi’ de önümüzdeki dönemde gerçekleşecek yerel seçimler öncesinde siyasi iletişimin yönünü belirleyecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.