Slim Shady yeni süper kahramanınız

Eminem son albümünü çizgi roman hayranlarına adıyor.

12.11.2013 - 09:53 | Alev Kaynak

Eminem son albümünü çizgi roman hayranlarına adıyor.

Detroit gettolarından çıkma, agresif ‘beyaz’ çocuk Eminem ilk albümü The Slim Shady LP‘yi yayınladığında yıl 1999’du. İşçi sınıfından gelen bu uzlaşmaz rapçi müzik otoritelerinin dikkatini çekmeyi başarmış; kinayeli, komik ve eleştirel dili R&B ülkesi Birleşmiş Devletler’de bile sıyrılmasına engel olamamıştı.

2000 yılında piyasaya sürülen ve yalnızca Amerika sınırlarında 11 milyonluk satış rakamına ulaşan The Marshall Mathers LP albümünün devamı niteliğinde olan The Marshall Mathers LP 2 albümü ise banliyölerde yaşayan, çizgi roman çılgını ‘uyumsuz’ tiplere adanıyor.

Shady Records ve Marvel Comics işbirliğinin meyvesi, Salvador Larrocca tarafından yaratılan ve Eminem ile favori kahramanı Iron Man‘ı, sanatçının çocukluğunun geçtiği evin basamaklarında otururken gösteren bir çizim. Çizim, aynı zamanda Eminem’in satış rekorları kırması beklenen albümünün de kapağı olarak seçilmiş.

Slim Shady yeni süper kahramanınız

Eminem / The Punisher

Aslına bakılırsa Eminem çizgi romanların karanlık dünyasını ilk kez ziyaret etmiyor. 2009 albümü Relapse‘in tanıtımını yapmak için yine Iron Man ile bir olup, zorba Barracuda‘yı el birliğiyle devirdikleri tek serilik Eminem / The Punisher romanında yer almıştı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında da video oyunu Call of Duty: Ghost’un fragmanlarında da Eminem’in Survival parçası kullanılmıştı.

Eminem - The Punisher

Kaynak: Business Insider

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.